Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 серпня, 06:01:55

Просвітницька діяльність в дитячому санаторії "Дружба"

10.08.2016   15:02Агенцiя

Безпека в житті – життя в безпеці… Цей вислів яскраво характеризує відповідальне відношення до питання безпеки життєдіяльності у всіх її проявах на всіх рівнях – від безпеки у побуті до надзвичайних ситуацій глобального масштабу.

Природні катаклізми, виробничі аварії, невиробничий травматизм несуть небезпеку сучасній людині. А нинішньому поколінню прийшлось стати свідками надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

Безпеці навчаються все життя. На допомогу в цьому питанні завжди прийде навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, одним з основних напрямків діяльності якого є просвітницька робота з питань безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді.
Саме тому співробітниками Центру 9 серпня були заплановані та проведені заходи у міському таборі санаторного типу «Дружба» на тему «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами».

Діти з великою увагою сприйняли інформацію, що неправильне поводження з вибухонебезпечними предметами загрожує втратою здо¬ров'я не лише тим, хто порушує ці прості правила, але і тим, хто знаходиться поруч.

Вибухонебезпечні предмети, що залишилися після кровопролитних воєн,  можна знайти у водоймах, у лісі, у полі, на городі, у руїнах будівель, під час розкопок. Найчастіше їх знахо¬дять у місцях колишніх бойових дій. Земля приховує багато небез¬печних знахідок, на які можна натрапити й стати їхніми жертва¬ми, навіть не підозрюючи про це. Ніхто не може гарантувати, що в землі під багаттям, розведеним на лісовій галявині, не причаїли¬ся снаряди часів війни.

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. До них належать: артилерійські снаряди, міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів. Усі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних дій.

Враховуючи неабияку зацікавленість аудиторії, яка переважно складалась як з педагогічних працівників закладу, так і вихованців санаторію різних вікових категорій, для них було продемонстровано цікаві відеоматеріали, а також доведені основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами.
Наприкінці заняття дітям продемонстрували зразки зброї та набоїв часів ІІ світової війни та таких, що використовуються у наш час.

Високий рівень активності дітей говорить про належну зацікавленість та відповідальність кожного, хто дійсно дбає про свою безпеку та безпеку оточуючих.

Останні новини Чернігівщини

В Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози 14:59

Найближчої доби в Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози.

14 серпня - цей день в Україні і світі

14 серпня - цей день в Україні і світі 14:58

У неділю 14 серпня в Україні своє професійне свято відзначають будівельники та працівники ветеринарної медицини.

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини