Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:38:34

На базі Чернігівського національного технологічного університету відкрито Інформаційний центр Європейського Союзу

26.05.2016   08:02Агенцiя

Захід відбувся під час офіційного візиту делегації Представництва Європейського Союзу в Україні, а саме за участі керівника відділу преси та інформації представництва ЄС в Україні Юргіса Вілчінскаса, документаліста Представництва Європейського Союзу в Україні Ірини Стаднійчук, ректора Чернігівського національного університету Сергія Шкарлета, науково-педагогічних працівників та студентів ЧНТУ.

Основною метою діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу ЧНТУ є: поширення інформації про ЄС та його політику серед громади м. Чернігова; інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету про програми та діяльність ЄС; надання допомоги у проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції; сприяння участі студентів, аспірантів та працівників Університету у заходах та дебатах з європейських питань.

За словами Юргіса Вілчінскаса, відкриття центру є черговою подією на шляху зближення України і Європейського Союзу та популяризацією Європейських цінностей серед населення Чернігівщини.

В рамках відкриття Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, була проведена панельна дискусія «Європейський вектор України: значення для реформ в країні та Чернігівському регіоні».

Експертна панель була представлена секретарем Чернігівської міської ради Віктором Бистровим, координаторами проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" у Чернігівській обл. Владиславом Силою та Ніною Подколзіною, експертом з юридичних питань Офісу реформ в Чернігівській області Іриною Кудрик та к.е.н., доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ Максимом Дубиною.

Всі присутні на панельній дискусії жваво обговорювали Європейський вектор України у сфері освіти, безвізового режиму, розвитку територіальних громад, підтримки сільських територій.

Керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, Альона Ревко, запросила колег, гостей та громаду м.Чернігова в цілому до співпраці з метою перетворення Чернігівщини на європейський регіон, привабливий за формою та сталий за змістом.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).