Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:06:35

“Основні аспекти реалізації нового Закону України “Про державну службу” -

06.04.2012   12:53

на таку тему відбулося засідання за “круглим столом” у форматі web-конференції у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в режимі оn-line з Київським міським ЦППК та Миколаївським ЦППК за участю працівників органів місцевої влади, науковців, слухачів підвищення кваліфікації та працівників центрів.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися директор Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Борис Мечинський, директор Миколаївського ЦППК Дмитро Дибченко та заступник директора Центру, магістр державної служби, Петро Підгайний.
Питанням реформування державної служби України з висвітленням нових положень, присвятила свій виступ Шапран Олена Юріївна – начальник відділу кадрової роботи та державної служби Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації.

У ході обговорення нового законодавства начальник управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області, магістр державної служби Ірина Протченко зауважила, що реформа модернізації державного управління переходить на наступний етап – реформування як місцевих державних адміністрацій, так і органів місцевого самоврядування. “На сьогоднішній день важливо створити методологічну базу для комплексного реформування державного управління, враховуючи законодавче врегулювання адміністративних послуг”, – зазначила Ірина Протченко.

Ігор Олійченко, професор кафедри менеджменту та державного управління Чернігівського державного технологічного університету, доктор наук з державного управління розповів про Закон України “Про державну службу” в контексті електронного врядування та визначив переваги і недоліки концепції електронного врядування із врахуванням оптимізації документообігу.

Про оплату праці, заохочення і соціальні гарантії державних службовців повідомив начальник відділу кадрової роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Віктор Сухоруков.

Підбиваючи підсумки роботи, було відзначено надзвичайну актуальність тематики засідання за “круглим столом” та необхідність проведення таких зустрічей у майбутньому.
 

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини