Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:18:13

Учні чернігівського ліцею аналізували, як впливають на оточуючий світ

14.03.2016   08:13Агенцiя

Роблять домашні завдання і не забувають перевіряти показання лічильників учні ліцею для обдарованої сільської молоді в Чернігові. Зацікавленість та обізнаність ліцеїстів у питаннях енергозбереження в побуті знадобилась 10 березня, під час семінару «Енергоефективність та енергозбереження – потреба сьогодення», який провела Громадянська мережа ОПОРА.

«Звичайні правила поведінки у побуті стають звичками і формують раціональне ставлення до наданих нам ресурсів, вчать не витрачати їх задарма. Якщо закривати кран підчас чистки зубів, можна зекономити до 10 літрів води, а якщо чистити їх тричі на день, то майже 30.

Закриваючи посуд кришками і не допускаючи накип в чайнику можна реалізувати енергозберігаючі методи. Це здається незначним, але все велике починається з дрібниць. І коли наші діти знатимуть, як правильно поводити себе у власному будинку, в майбутньому ми не матимемо проблем», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Як саме впливають на оточуючий світ учні ліцею дізнавалися за допомогою визначення власного екологічного сліду. Розібравши окремо кожне із питань, представники ОПОРИ пояснили і те, як правильно провітрювати приміщення, аби зберегти тепло.

Наталія Висіканець нагадала, що діти сьогодні позитивно впливають на свідомість батьків, саме тому обговорення питань енергоефективності є дієвими й серед дітей.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).