Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 16:18:23

Учні чернігівського ліцею аналізували, як впливають на оточуючий світ

14.03.2016   08:13Агенцiя

Роблять домашні завдання і не забувають перевіряти показання лічильників учні ліцею для обдарованої сільської молоді в Чернігові. Зацікавленість та обізнаність ліцеїстів у питаннях енергозбереження в побуті знадобилась 10 березня, під час семінару «Енергоефективність та енергозбереження – потреба сьогодення», який провела Громадянська мережа ОПОРА.

«Звичайні правила поведінки у побуті стають звичками і формують раціональне ставлення до наданих нам ресурсів, вчать не витрачати їх задарма. Якщо закривати кран підчас чистки зубів, можна зекономити до 10 літрів води, а якщо чистити їх тричі на день, то майже 30.

Закриваючи посуд кришками і не допускаючи накип в чайнику можна реалізувати енергозберігаючі методи. Це здається незначним, але все велике починається з дрібниць. І коли наші діти знатимуть, як правильно поводити себе у власному будинку, в майбутньому ми не матимемо проблем», – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Як саме впливають на оточуючий світ учні ліцею дізнавалися за допомогою визначення власного екологічного сліду. Розібравши окремо кожне із питань, представники ОПОРИ пояснили і те, як правильно провітрювати приміщення, аби зберегти тепло.

Наталія Висіканець нагадала, що діти сьогодні позитивно впливають на свідомість батьків, саме тому обговорення питань енергоефективності є дієвими й серед дітей.

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.