Проведено навчання на тему "Протидія торгівлі дітьми та жорстокому поводженню щодо дітей"
Службою у справах дітей обласної державної адміністрації спільно з Чернігівською районною державною адміністрацією та Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, проведено семінар – тренінг на тему «Протидія торгівлі дітьми та жорстокому поводженню щодо дітей».
В заході взяли участь голови сільських, селищних рад Чернігівського району, працівники служби у справах дітей, відділу освіти, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації, Чернігівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради (всього 24 учасники).
Навчання проходило в приміщенні Деснянської районної у місті Чернігові ради.
Під час семінару – тренінгу були розглянуті теоретичні та практичні аспекти проблеми торгівлі дітьми та жорстокого поводження з ними, організації роботи з ідентифікації таких випадків та надання допомоги потерпілим дітям.
У ході викладення матеріалу, особлива увага акцентувалась на повноваженнях та ролі органів місцевого самоврядування (як органів опіки та піклування) у здійсненні захисту прав дітей та запобігання негативним явищам у їх середовищі, в контексті децентралізації владних повноважень.
Учасники заходу позитивно оцінили його змістовне наповнення та висловили готовність застосовувати отримані знання та навички в практичній діяльності.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».