Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:52:09

Батьки учнів закликали директора школи залишити свою посаду. ВІДЕО

09.02.2016   12:06

Конфлікт розгорнувся в Олишівці Чернігівського району. Районний відділ освіти звільнив директора Олишівської школи Валерія Макотрика за недбалість і невиконання службових інструкцій, однак директор повернувся на роботу через суд.

В Олишівській загальноосвітній школі Валерій Макотрик працював директором 12 років. За цей час батьки кілька разів зверталися зі скаргами на нього до відділу освіти райдержадміністрації – стосовно, на їх думку, службової недбалості й некомпетентності директора. Кілька разів йому виносилися догани – розповідає начальник відділу освіти Тетяна Маханькова.

Валерій Макотрик каже, що це керівник відділу освіти хоче вижити його з посади й підбурює проти нього батьків. А грошей на ремонт, за його словами, не вистачало через недофінансування освіти державою.

Гроші насправді виділялися, — заперечує слова директора керівник відділу: тільки за три останніх роки – майже триста тисяч гривень. Інша річ, на що вони були витрачені.

Отже, за недбалість і порушення посадових інструкцій відділ освіти звільнив Макотрика з посади директора. Понад два місяці у школі працював новопризначений директор — Тетяна Шевченко. Але Валерій Макотрик подав позов до суду. Районний суд прийняв сторону відділу освіти, а от апеляційний суд – сторону попереднього директора і постановив поновити його на посаді.

Ми побували в Олишівці у перший же день, коли Валерій Макотрик знову був на роботі. Цього дня батьки учнів провели збори в місцевому будинку культури, щоб висловити недовіру Макотрику. Ми порахували: учасників зборів – близько ста двадцяти. Учнів в Олишівській школі – сто тридцять п’ять.

Цікаво, що батьків підтримує районна адміністрація, депутати районної і обласної ради. У всіх їх теж накопичилися численні претензії до директора.

Батьки учнів зачитали звернення до директора з проханням піти з посади.

Районний відділ освіти подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду, добиваючись звільнення Валерій Макотрика з посади. Розгляду цієї скарги можна було чекати до півроку. Але батьки вимагали скорішого вирішення конфлікту, який впливає на якість освіти й виховання їх дітей.

Отже в понеділок Валерій Макотрик написав заяву про звільнення з роботи за згодою сторін.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).