Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 09:52:31

Батьки учнів закликали директора школи залишити свою посаду. ВІДЕО

09.02.2016   12:06

Конфлікт розгорнувся в Олишівці Чернігівського району. Районний відділ освіти звільнив директора Олишівської школи Валерія Макотрика за недбалість і невиконання службових інструкцій, однак директор повернувся на роботу через суд.

В Олишівській загальноосвітній школі Валерій Макотрик працював директором 12 років. За цей час батьки кілька разів зверталися зі скаргами на нього до відділу освіти райдержадміністрації – стосовно, на їх думку, службової недбалості й некомпетентності директора. Кілька разів йому виносилися догани – розповідає начальник відділу освіти Тетяна Маханькова.

Валерій Макотрик каже, що це керівник відділу освіти хоче вижити його з посади й підбурює проти нього батьків. А грошей на ремонт, за його словами, не вистачало через недофінансування освіти державою.

Гроші насправді виділялися, — заперечує слова директора керівник відділу: тільки за три останніх роки – майже триста тисяч гривень. Інша річ, на що вони були витрачені.

Отже, за недбалість і порушення посадових інструкцій відділ освіти звільнив Макотрика з посади директора. Понад два місяці у школі працював новопризначений директор — Тетяна Шевченко. Але Валерій Макотрик подав позов до суду. Районний суд прийняв сторону відділу освіти, а от апеляційний суд – сторону попереднього директора і постановив поновити його на посаді.

Ми побували в Олишівці у перший же день, коли Валерій Макотрик знову був на роботі. Цього дня батьки учнів провели збори в місцевому будинку культури, щоб висловити недовіру Макотрику. Ми порахували: учасників зборів – близько ста двадцяти. Учнів в Олишівській школі – сто тридцять п’ять.

Цікаво, що батьків підтримує районна адміністрація, депутати районної і обласної ради. У всіх їх теж накопичилися численні претензії до директора.

Батьки учнів зачитали звернення до директора з проханням піти з посади.

Районний відділ освіти подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду, добиваючись звільнення Валерій Макотрика з посади. Розгляду цієї скарги можна було чекати до півроку. Але батьки вимагали скорішого вирішення конфлікту, який впливає на якість освіти й виховання їх дітей.

Отже в понеділок Валерій Макотрик написав заяву про звільнення з роботи за згодою сторін.

Останні новини Чернігівщини

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді 09:32

2 грудня Віталій Загайний перебував з робочою поїздкою у Городнянському районі. Він зустрівся з головою Городнянської райдержадміністрації Денисом Камком та заступником міського голови Віталієм Мамедовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.