Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:11:17

Зустріч зі студентами Чернігівського державного технологічного університету, які виїздять для навчання за кордоном

21.10.2011   08:45

20 жовтня у обласній державній адміністрації відбулась зустріч зі студентами Чернігівського державного технологічного університету, які виїздять для навчання за кордоном.

Вітаючи вісьмох кращих магістрів університету, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко зазначив, що такі прийоми обласна виконавча влада проводить для кращих – олімпійських чемпіонів, переможців універсіад, учнівських олімпіад. “Ви перші їдете на навчання від усієї Чернігівської землі. Це, звичайно ж, не лише ваш особистий успіх, це також висока оцінка праці ваших викладачів – тих людей, які вас вчили. Ви вже досягли великого успіху у житті. Вчитись у Великобританії буде важко. Добре, що міністерство простимулювало стипендії і придбання підручників. Держава турбується про своє майбутнє. Ваша поїздка на навчання – цьому приклад, як, водночас, і висока оцінка роботи освітянського загалу Чернігівщини. З великою приємністю поздоровляю вас усіх з успіхом! Бажаю приємного і продуктивного навчання і повернення додому!” – наголосив у напутньому слові керівник області.

Зі словами подяки за підтримку від імені магістрантів до голови звернувся Іван Мушкетик.

Учасники зустрічі отримали на згадку презентаційну книгу про інвестиційні можливості області “Чернігівщина”. Під час прийому були присутніми заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, проректор університету з наукової роботи Володимир Казимир, представники обласних ЗМІ.

Довідково.
На підставі наказу МОН № 991 від 25.08.11 р. та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011р. №411 “Питання навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном” та постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 р. №. 546 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном” на навчання в Глінвордський університет, м. Рексхем, Великобританія, направляються такі студенти 6 курсу (магістранти) Чернігівського технологічного університету:
1. Верьовко Олександр, факультет електронних та інформаційних технологій;
2. Завальна Ірина, механіко-технологічний факультет;
3. Іванова Юлія, механіко-технологічний факультет;
4. Камко Марина, механіко-технологічний факультет;
5. Мушкетик Іван, факультет електронних та інформаційних технологій;
6. Нестеренко Світлана, факультет електронних та інформаційних технологій;
7. Лугина Наталія, механіко-технологічний факультет;
8. Тевкун Марія, факультет електронних та інформаційних технологій.
Термін навчання: з жовтня 2011 р. по вересень 2012 р. Після навчання отримають ступінь магістра за спеціальністю Mechanical Manufacturing – Завальна Ірина, Іванова Юлія, Камко Марина, Лугина Наталія, а за спеціальністю Computer Science – Верьовко Олександр, Мушкетик Іван, Нестеренко Світлана, Тевкун Марія.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.