Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 22:13:50

Тренінг з основ комунікації для юристів, представників неурядових організацій, громадських активістів, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб

09.10.2015   14:27Агенцiя

Тренінг з основ комунікації для юристів, представників неурядових організацій, громадських активістів, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб Якщо ви зацікавлені в тому, аби проблематика внутрішньо переміщених осіб не сходила з перших шпальт ЗМІ – цей тренінг для вас.

Під час заходу ми спробуємо навчити вас ефективно доносити інформацію та бути почутими вашими цільовими аудиторіями. А також досягти успіху в роботі за допомогою Інтернет-технологій.

 Метою заходу є підвищення ефективності НУО у боротьбі за права переселенців шляхом використання медіа, соціальних мереж та інших інструментів привернення уваги до цих проблем

 В програмі заходу:
 Розробка комунікаційної стратегій для проведення кампаній, інструменти комунікації
Креатив як спосіб досягнення результатів в рамках інформаційних кампаній (практикум)
Робота зі ЗМІ: Як зацікавити журналіста?
Інтернет-інструменти, які допомагають громадським організаціям досягати своїх цілей: інформування та залучення цільових груп, комунікації всередині організації, краудфандингу, візуалізації даних.
Інформаційна безпека громадських активістів
Особиста ефективність в Інтернеті
Успішні кейси використання Інтернету в роботі ГО.

Тренер Марина Говорухіна PR-консультант, блогер, письменниця. 7 років працює в сфері комунікацій в громадському секторі, PR-менеджер  Української Гельсінської спілці з прав людини. Автор ідеї та сценарист Проекту «PR-Театр». Організатор та тренер Школи ефективних комунікацій для громадських організацій.

Тренер Євген Демченко з 2009 року надає IT-послуги для більш ніж 10 провідних громадських організацій, проводить навчання з ефективного використання інтернет-комунікацій у громадській діяльності. Очолював Харківську та Всеукраїнську ФРІ (fri.com.ua) – одну з найбільших молодіжних громадських організацій України. Працював заступником керівника департаменту нових медіа МГО “Інтерньюз-Україна”. Спроектував та розвиває Всеукраїнський рух “Твоя Країна” (vk.com/tvojakrajina).

Захід відбудеться 30-31 жовтня в Освітньому Домі Прав Людини в місті Чернігові.

 Реєстрація триває до 22 жовтня. Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму

Участь у заході безкоштовна! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду в купейному вагоні потяга.

Організатори:

Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за підтримки National Endowment for Democracy оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Майстер-клас для НУО з ефективного висвітлення проблем внутрішніх переселенців».

 Партнер заходу Українська Гельсінська спілка з прав людини

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.