Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 15:21:11

Тренінг з основ комунікації для юристів, представників неурядових організацій, громадських активістів, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб

09.10.2015   14:27Агенцiя

Тренінг з основ комунікації для юристів, представників неурядових організацій, громадських активістів, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб Якщо ви зацікавлені в тому, аби проблематика внутрішньо переміщених осіб не сходила з перших шпальт ЗМІ – цей тренінг для вас.

Під час заходу ми спробуємо навчити вас ефективно доносити інформацію та бути почутими вашими цільовими аудиторіями. А також досягти успіху в роботі за допомогою Інтернет-технологій.

 Метою заходу є підвищення ефективності НУО у боротьбі за права переселенців шляхом використання медіа, соціальних мереж та інших інструментів привернення уваги до цих проблем

 В програмі заходу:
 Розробка комунікаційної стратегій для проведення кампаній, інструменти комунікації
Креатив як спосіб досягнення результатів в рамках інформаційних кампаній (практикум)
Робота зі ЗМІ: Як зацікавити журналіста?
Інтернет-інструменти, які допомагають громадським організаціям досягати своїх цілей: інформування та залучення цільових груп, комунікації всередині організації, краудфандингу, візуалізації даних.
Інформаційна безпека громадських активістів
Особиста ефективність в Інтернеті
Успішні кейси використання Інтернету в роботі ГО.

Тренер Марина Говорухіна PR-консультант, блогер, письменниця. 7 років працює в сфері комунікацій в громадському секторі, PR-менеджер  Української Гельсінської спілці з прав людини. Автор ідеї та сценарист Проекту «PR-Театр». Організатор та тренер Школи ефективних комунікацій для громадських організацій.

Тренер Євген Демченко з 2009 року надає IT-послуги для більш ніж 10 провідних громадських організацій, проводить навчання з ефективного використання інтернет-комунікацій у громадській діяльності. Очолював Харківську та Всеукраїнську ФРІ (fri.com.ua) – одну з найбільших молодіжних громадських організацій України. Працював заступником керівника департаменту нових медіа МГО “Інтерньюз-Україна”. Спроектував та розвиває Всеукраїнський рух “Твоя Країна” (vk.com/tvojakrajina).

Захід відбудеться 30-31 жовтня в Освітньому Домі Прав Людини в місті Чернігові.

 Реєстрація триває до 22 жовтня. Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму

Участь у заході безкоштовна! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду в купейному вагоні потяга.

Організатори:

Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за підтримки National Endowment for Democracy оголошує набір учасників дводенного тренінгу «Майстер-клас для НУО з ефективного висвітлення проблем внутрішніх переселенців».

 Партнер заходу Українська Гельсінська спілка з прав людини

Останні новини Чернігівщини

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 13:33

19 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду 13:23

Як тільки покращиться ситуація з захворюваністю на COVID-19, що дозволить пом’якшити карантинні обмеження, у Чернігові запрацює сезонна торгівля з яток кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.