Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 16:26:34

Історичні факти про Чернігівщину, про які можливо і не чули професійні історики, оприлюднили наші школярі. ВІДЕО

09.10.2015   07:43Агенцiя

Півроку вони займалися науковими дослідженнями для Малої академії наук. Свої роботи учні 9-х-11-х класів шкіл області презентували на Другій обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді. У конференції взяли участь майже 70 юних науковців.

Хлопець понад усе любить історію. Її вивченню присвячує майже весь вільний від навчання час. Одинадцятикласник Семенівської гімназії Ілля Левченко вже друге бере участь в обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді. Життя планує присвятити теж цій науці. Тему для наукової конференції Ілля розробляв, починаючи з літа. Інформацію збирав майже по всій області. Після презентації на історико-краєзнавчій конференції роботу відправить до Малої академії наук. Планує отримати поради і консультації від провідних науковців області.

Обласна історико-краєзнавча конференція проходить вже вдруге на базі навчально-наукового Інституту історії, етнології та правознавства Національного педуніверситету. У ній беруть участь учні 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл області та гуртківці. Цьогоріч найбільше робіт представили ніжинські юні науковці, кажуть організатори. Про дитячі дослідження провідні історики мають лише гарні відгуки.

Презентацію наукових робіт розділили на кілька секцій згідно з тематикою: історія Чернігово-Сіверщини дореволюційної доби, новітня історія, життя церкви, освіти і культури нашого краю, а також давні і сучасні етнографічні дослідження Чернігівщини. Роботи за місяці підготовки досліджень зроблено чимало, кажуть учасники конференції. Але це хороший старт до майбутніх наукових робіт.

У цьогорічній історико-краєзнавчій конференції взяли участь майже 70 науковців з усієї області. Їх дослідження організатори не оцінювали. Бо перші кроки школярів і так заслуговують на найвищий бал, кажуть організатори.

 

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 16:16

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech 15:56

В понеділок, 19 квітня у Чернігівській області розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.