Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:44:02

Історичні факти про Чернігівщину, про які можливо і не чули професійні історики, оприлюднили наші школярі. ВІДЕО

09.10.2015   07:43Агенцiя

Півроку вони займалися науковими дослідженнями для Малої академії наук. Свої роботи учні 9-х-11-х класів шкіл області презентували на Другій обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді. У конференції взяли участь майже 70 юних науковців.

Хлопець понад усе любить історію. Її вивченню присвячує майже весь вільний від навчання час. Одинадцятикласник Семенівської гімназії Ілля Левченко вже друге бере участь в обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді. Життя планує присвятити теж цій науці. Тему для наукової конференції Ілля розробляв, починаючи з літа. Інформацію збирав майже по всій області. Після презентації на історико-краєзнавчій конференції роботу відправить до Малої академії наук. Планує отримати поради і консультації від провідних науковців області.

Обласна історико-краєзнавча конференція проходить вже вдруге на базі навчально-наукового Інституту історії, етнології та правознавства Національного педуніверситету. У ній беруть участь учні 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл області та гуртківці. Цьогоріч найбільше робіт представили ніжинські юні науковці, кажуть організатори. Про дитячі дослідження провідні історики мають лише гарні відгуки.

Презентацію наукових робіт розділили на кілька секцій згідно з тематикою: історія Чернігово-Сіверщини дореволюційної доби, новітня історія, життя церкви, освіти і культури нашого краю, а також давні і сучасні етнографічні дослідження Чернігівщини. Роботи за місяці підготовки досліджень зроблено чимало, кажуть учасники конференції. Але це хороший старт до майбутніх наукових робіт.

У цьогорічній історико-краєзнавчій конференції взяли участь майже 70 науковців з усієї області. Їх дослідження організатори не оцінювали. Бо перші кроки школярів і так заслуговують на найвищий бал, кажуть організатори.

 

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини