Інформаційне забезпечення діяльності органів державної влади: від теорії до практики
Виїзне заняття зі слухачами Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Чернігівського національного технологічного університету за спеціальністю "державна служба" на тему «Інформаційне забезпечення діяльності органів державної влади» відбулося 25 лютого в обласній державній адміністрації.

Зі студентами спілкувалися керівники структурних підрозділів ОДА та начальники окремих відділів апарату облдержадміністрації.
Тематика навчання стосувалась інформаційного забезпечення діяльності органів державного управління, роботи щодо захисту інформаційної безпеки в державі та Чернігівській області, ролі засобів масової інформації в процесах демократичних трансформацій українського суспільства, компетенції держави у сфері інформаційної безпеки, автоматизації документообігу та модернізації процесу інформатизації органів державного управління.
Під час ділового спілкування студенти мали нагоду отримати відповіді на питання, що їх цікавили.
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.