Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:35:29

Реформування державної служби – вагома складова реформ, спрямованих на модернізацію держави

02.02.2012   08:36

31 січня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець провів навчання керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівників апарату облдержадміністрації на тему: “Реформування державної служби – вагома складова реформ, спрямованих на модернізацію держави”.

Микола Стрілець

Микола Стрілець

В ході навчань начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області Ірина Протченко ознайомила присутніх з ходом адміністративної реформи, проблемами та недоліками чинного законодавства у сфері державної служби, основними положеннями нового Закону України “Про державну службу”, що вступить в дію з 1 січня 2013 року.

Вона, зокрема, відмітила, що реформа державної служби наблизить систему державного управління до європейських стандартів, модернізує і професіоналізує її, підготує до здійснення масштабних реформ, передбачених у Програмі “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Спеціалісти відповідних відділів апарату облдержадміністрації ознайомили учасників навчань з порядком заповнення нової декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 р. та особливостями організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

“Немає справи, облаштування якої було б важчим, виконання небезпечнішим, а успіх сумнівнішим, ніж заміна старих порядків новими. Ці слова італійського мислителя Нікколо Макіавеллі не зайве пам’ятати усім реформаторам, які приступають до важкої, почасти невдячної, та водночас вкрай необхідної справи модернізації тієї чи тієї сфери суспільних відносин. Надто, коли йдеться про державне управління, котре має бути консервативним у хорошому сенсі цього слова, щоб змінюючись зсередини, готувати підґрунтя для подальшого поступу, без якого не можливий динамічний розвиток суспільства”, – зазначив Микола Стрілець, підсумовуючи сказане.

Також, він побажав усім присутнім терпіння та успіхів на шляху реформування.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.