Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 01:30:13

З новими силами — у новий навчальний рік

15.08.2014   08:07

Близько 64-х мільйонів гривень заплановано витратити в області на оздоровлення та відпочинок школярів цього літа.

З обласного бюджету виділено понад 20 мільйонів гривень, 10 — з місцевого. У загальну суму також входять кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (18,5 мільйонів гривень) та спонсорська допомога (близько 14-ти мільйонів). Станом на 10 серпня витрачено 76% коштів.

В області ведеться активна робота по збереженню мережі дитячих закладів оздоровлення. Не допускається їх перепрофілювання чи використання не за призначенням. Цього літа діють усі 26 закладів оздоровлення, з них три — санаторного типу.

Також працювали 507 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку і 1 наметове містечко. У цих закладах вже побували майже 60 тисяч школярів.

Значна увага приділяється відпочинку та оздоровленню особливих категорій дітей. Зокрема, оздоровчими послугами охоплено майже 94% всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, понад 44% всіх дітей-інвалідів.

— Здоров’я дітей — це скарб, який треба усіма силами оберігати. Ми зосереджуємо максимум уваги саме на літньому відпочинку та оздоровленню школярів. Необхідно забезпечити якомога комфортніші умови їх перебування в закладах оздоровлення та відпочинку, — наголошує голова облдержадміністрації Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.