Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 23:22:37

Плідний діалог керівників ВУЗів та представників КРУ області

28.12.2011   08:00

27 грудня в обласній державній адміністрації відбулась робоча зустріч керівників і головних бухгалтерів вищих навчальних закладів ІІІ- ІV рівнів акредитації та представників контрольно-ревізійного управління в області, у якій взяв участь заступник голови ОДА Віктор Тканко.

В ході зустрічі її учасники розглянули та обговорили проблемні питання, які виникають під час перевірок ВУЗів області контролюючими органами.

Зокрема, начальник відділу інспектування у сфері освіти і науки контрольно-ревізійного управління області Олена Помазна відповіла на питання, які стосувалися переліку платних послуг вишів; працевлаштування студентів – випускників, що навчалися за державним бюджетом; цільових направлень; кадрові питання; порядок використання коштів осіб, які перебувають на повному державному забезпеченні; закупівлі паливно-мастильних матеріалів; відряджень студентів на практику та інші.

В результаті обговорення, учасники засідання дійшли висновку, що для вирішення низки проблемних питань необхідно надавати пропозиції щодо внесення змін до діючого законодавства України, а саме до проекту Закону “По вищу освіту”.

На завершення зустрічі Віктор Тканко звернув увагу керівників вищих навчальних закладів на підготовку пропозицій щодо укладення угод із Гомельською (Республіка Білорусь) і Брянською (Російська Федерація) областями та закликав всі виші Чернігівщини до плідної співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини