Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:01:42

Керівники обласної представницької та виконавчої влади зустрілися зі студентами

07.02.2014   13:02

6 лютого у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Юрій Музика та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук зустрілися зі студентами випускних курсів Чернігова та Ніжина, які навчатимуться в центрі за програмою семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль, і методи роботи».

Звертаючись до присутніх, Юрій Музика зазначив, що формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади та сфері державного управління є першочерговими завданнями, спрямованими на забезпечення ефективної роботи органів влади, питань реалізації соціально-економічних реформ в країні.

Юрій Музика також наголосив на тому, що від ефективного інституту державної служби, відповідальності кожного службовця залежить успішність реалізації Середньострокової програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки «Чернігівщина -2015. Спільний шлях до добробуту».

Валентин Мельничук, звертаючись до студентів, зазначив, що вони роблять правильний вибір, обравши курс на майбутнє - працювати на державній службі. Він, зокрема, розповів про переваги та недоліки роботи в органах представницької та виконавчої влади, акцентував увагу на подальшому її розвитку. Керівник побажав майбутнім слухачам Програми успіхів у навчанні та впевненості у досягненні поставлених цілей.

У заході також взяли участь начальник управління державної служби Головдержслужби України в області Валентин Дубок, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимир Бойко, учений секретар цього Центру Людмила Чабак, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації, учасник Програми 2008 року Ігор Соф’їн, головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради, учасник Програми 2009 року Тетяна Шеремет.

У зустрічі взяли участь студенти випускних курсів Чернігівського державного інституту економіки і управління, Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, Чернігівського інституту імені Героїв Крут та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Тільки близько 40 з них, які найкраще здадуть тестування на предмет знання Конституції та чинного Закону України «Про державну службу», з 24 березня по 4 квітня 2014 року навчатимуться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за Програмою «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи».

Метою Програми є популяризація державної служби та залучення уваги молоді до державної служби і служби в органах місцевого самоврядування.

Слухачі сьогоднішньої організаційної зустрічі, а їх цього року 90, пройдуть відповідне тестування, навчання, відбір, стажування в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.