Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 17:23:23

Триває реалізація пілотного проекту в області

03.02.2014   08:44

На Чернігівщині триває реалізація пілотного проекту «Розробка регіонального плану заходів щодо трансформації інтернатних закладів, розвитку сімейних форм та удосконалення системи соціальних послуг для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», що фінансується Представництвом Світового банку в Україні.

31 січня в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика провів нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів, на якій обговорили питання щодо сприяння експертам Консорціуму Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників України», Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» у проведенні аналізу діяльності визначених 4 інтернатних закладів та оцінки в області соціальних послуг.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.