Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 14:18:46

Чернігівських та закарпатських журналістів запрошують до Вишеградської четвірки

09.04.2013   12:01Агенцiя

Вишеградська четвірка запросить східних партнерів обмінятися досвідом! Конкурс для українських та білоруських журналістів

Міжнародна асоціація інституцій регіонального розвитку в партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень оголошує конкурс для представників засобів масової інформації з України (Чернігівської та Закарпатської області) і Білорусії, переможці якого матимуть можливість відвідати країни Вишеградської четвірки (Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина).

Проект “Навчальний візит українських та білоруських журналістів до країн Вишеградської четвірки” реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міжнародного фонду “Відродження”. У контексті проектних заходів учасники візиту ознайомляться зі специфікою функціонування зарубіжних друкованих видань, нових медіа, радіо та телебачення локального рівня.

У рамках візиту учасники отримають інформацію про такі аспектами життєдіяльності європейських мас-медіа:
– незалежність ЗМІ та редакторська політика;
– фінансування засобів масової інформації;
– особливості вироблення місцевого контенту;
– стосунки з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
– Інтернет та використання сучасних інтерактивних форматів медіа.

Знання та враження, набуті під час спілкування з європейськими колегами в країнах Вишеградської групи, учасники мають широко висвітлити в місцевих засобах масової інформації (друковані видання, Інтернет-майданчики, радіо, телебачення тощо). Звертаємо Вашу увагу, що поширення інформації про навчальний візит, європейський досвід розвитку медійного сектору є пріоритетним завданням проекту.
Для того, щоб взяти участь в конкурсі, просимо Вас відправити на електронну пошту poliscnua@gmail.com наступні документи:

  • Мотиваційний лист щодо участі в турі та використання результатів поїздки у Вашій професійній діяльності (українською мовою). Просимо окремо проінформувати про готовність взяти участь у подорожі в період з 12 по 17 травня 2013 року.
  • Ваше резюме. Заповнити додаток бажано англійською мовою.

За результатами конкурсу буде відібрано 8 журналістів, де поряд з професійними якостями братиметься до уваги дотримання територіальної збалансованості.

Кінцевий термін заповнення аплікаційної форми – 26 квітня 2013 року (23.00 год.). Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 28 квітня 2013 року.

Організатори забезпечують учасників методичними матеріалами та харчуванням, відшкодовують витрати на проїзд і проживання в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини