Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 серпня, 01:25:31

Чернігівських та закарпатських журналістів запрошують до Вишеградської четвірки

09.04.2013   12:01Агенцiя

Вишеградська четвірка запросить східних партнерів обмінятися досвідом! Конкурс для українських та білоруських журналістів

Міжнародна асоціація інституцій регіонального розвитку в партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень оголошує конкурс для представників засобів масової інформації з України (Чернігівської та Закарпатської області) і Білорусії, переможці якого матимуть можливість відвідати країни Вишеградської четвірки (Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина).

Проект “Навчальний візит українських та білоруських журналістів до країн Вишеградської четвірки” реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міжнародного фонду “Відродження”. У контексті проектних заходів учасники візиту ознайомляться зі специфікою функціонування зарубіжних друкованих видань, нових медіа, радіо та телебачення локального рівня.

У рамках візиту учасники отримають інформацію про такі аспектами життєдіяльності європейських мас-медіа:
– незалежність ЗМІ та редакторська політика;
– фінансування засобів масової інформації;
– особливості вироблення місцевого контенту;
– стосунки з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
– Інтернет та використання сучасних інтерактивних форматів медіа.

Знання та враження, набуті під час спілкування з європейськими колегами в країнах Вишеградської групи, учасники мають широко висвітлити в місцевих засобах масової інформації (друковані видання, Інтернет-майданчики, радіо, телебачення тощо). Звертаємо Вашу увагу, що поширення інформації про навчальний візит, європейський досвід розвитку медійного сектору є пріоритетним завданням проекту.
Для того, щоб взяти участь в конкурсі, просимо Вас відправити на електронну пошту poliscnua@gmail.com наступні документи:

  • Мотиваційний лист щодо участі в турі та використання результатів поїздки у Вашій професійній діяльності (українською мовою). Просимо окремо проінформувати про готовність взяти участь у подорожі в період з 12 по 17 травня 2013 року.
  • Ваше резюме. Заповнити додаток бажано англійською мовою.

За результатами конкурсу буде відібрано 8 журналістів, де поряд з професійними якостями братиметься до уваги дотримання територіальної збалансованості.

Кінцевий термін заповнення аплікаційної форми – 26 квітня 2013 року (23.00 год.). Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 28 квітня 2013 року.

Організатори забезпечують учасників методичними матеріалами та харчуванням, відшкодовують витрати на проїзд і проживання в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини