Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 15:40:23

Чернігівських та закарпатських журналістів запрошують до Вишеградської четвірки

09.04.2013   12:01Агенцiя

Вишеградська четвірка запросить східних партнерів обмінятися досвідом! Конкурс для українських та білоруських журналістів

Міжнародна асоціація інституцій регіонального розвитку в партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень оголошує конкурс для представників засобів масової інформації з України (Чернігівської та Закарпатської області) і Білорусії, переможці якого матимуть можливість відвідати країни Вишеградської четвірки (Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина).

Проект “Навчальний візит українських та білоруських журналістів до країн Вишеградської четвірки” реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міжнародного фонду “Відродження”. У контексті проектних заходів учасники візиту ознайомляться зі специфікою функціонування зарубіжних друкованих видань, нових медіа, радіо та телебачення локального рівня.

У рамках візиту учасники отримають інформацію про такі аспектами життєдіяльності європейських мас-медіа:
– незалежність ЗМІ та редакторська політика;
– фінансування засобів масової інформації;
– особливості вироблення місцевого контенту;
– стосунки з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
– Інтернет та використання сучасних інтерактивних форматів медіа.

Знання та враження, набуті під час спілкування з європейськими колегами в країнах Вишеградської групи, учасники мають широко висвітлити в місцевих засобах масової інформації (друковані видання, Інтернет-майданчики, радіо, телебачення тощо). Звертаємо Вашу увагу, що поширення інформації про навчальний візит, європейський досвід розвитку медійного сектору є пріоритетним завданням проекту.
Для того, щоб взяти участь в конкурсі, просимо Вас відправити на електронну пошту poliscnua@gmail.com наступні документи:

  • Мотиваційний лист щодо участі в турі та використання результатів поїздки у Вашій професійній діяльності (українською мовою). Просимо окремо проінформувати про готовність взяти участь у подорожі в період з 12 по 17 травня 2013 року.
  • Ваше резюме. Заповнити додаток бажано англійською мовою.

За результатами конкурсу буде відібрано 8 журналістів, де поряд з професійними якостями братиметься до уваги дотримання територіальної збалансованості.

Кінцевий термін заповнення аплікаційної форми – 26 квітня 2013 року (23.00 год.). Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 28 квітня 2013 року.

Організатори забезпечують учасників методичними матеріалами та харчуванням, відшкодовують витрати на проїзд і проживання в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців 15:08

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері 15:06

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

Києву заборонили передавати Чернігову 25 млн грн на фортифікації. Попри це, оборона нашого міста все ж буде посилена 15:01

Міністерство фінансів України не погодило міжбюджетний трансферт, яким Київська міська рада мала передати Чернігову кошти на зміцнення та розбудову фортифікаційних споруд довкола міста. Про це повідомляє в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако у відео-зверненні до чернігівців, в якому йдеться, що попри таке рішення заплановані роботи все ж будуть виконані.

Жінка втратила 181 тисячу гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 14:58

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки. Представляючись співробітниками банків, шахраї випитують у потерпілих секретні дані та можуть отримати доступ до ваших рахунків.

У Ніжинському районі поліцейські затримали наркоторгівця, який збував психотропні речовини

У Ніжинському районі поліцейські затримали наркоторгівця, який збував психотропні речовини 14:56

Співробітники відділення № 3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції встановили, що 31-річний місцевий мешканець періодично збуває охочим землякам психотропні речовини власного виготовлення. Наркодилера затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.