Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 23:42:37

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом 1501 "Державне управління"

09.04.2013   08:10

В Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалося навчання для секретарів сільських селищних міських рад, що триватиме з 8 по 12 квітня 2013 року (1 сесія). У відкритті взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Програмою навчання запланована серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів, на яких висвітлюватимуться правові засади діяльності органів місцевого самоврядування; державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства; положення сучасного антикорупційного законодавства України, закону України «Про засади запобігання та протидії корупції; порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування; питання запобігання та протидії легалігації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом; нові вимоги діловодства та оформлення документів відповідно до інструкції з діловодства Чернігівської обласної ради; організація діяльності сільських та селищних рад в системі органів місцевого самоврядування та їх постійних комісій.

В рамках навчання слухачі розглянуть особливості угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС; підготовки та запровадження програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм; форми участі громадян у місцевій демократії; методи формування гендерної чутливості у державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування; аспекти Закону України «Про правила етичної поведінки. Окреме практичне заняття буде присвячене захисту комп’ютерів від вірусів та налаштуванню операційної системи.

Також розглядатиметься низка питань, присвячених змінам до законодавства щодо регулювання земельних відносин, реалізації права власності громадян на землю; ведення державного земельного кадастру; державній реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини