Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:45:44

Зметою вдосконалення роботи провели семінар-навчання

18.11.2011   15:34Агенцiя

16-17 листопада фахівці Чернігівського ОЦЗ провели навчальний семінар для технологів-організаторів та начальників відділів взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості.

Метою організації навчання стало опрацювання практичних питань переходу на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг безробітним з урахуванням досвіду апробації нової технології в пілотних центрах зайнятості області.

Відкриваючи захід, перший заступник директора обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура, поінформував присутніх про особливості та організацію переходу Чернігівської обласної служби зайнятості на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг центрами зайнятості, а також навів приклади ефективного впровадження у інших областях.

Про роль особистих консультантів в обслуговуванні незайнятого населення, особливості організації взаємодії з роботодавцями, профорієнтаційне обслуговування клієнтів центрів зайнятості, підвищення ефективності професійного навчання безробітних, з урахуванням вимог ЄТНаСП, слухачам розповіли начальники профільних відділів Чернігівського ОЦЗ.

Наразі впровадження нової технології відбувається у Ніжинському міськрайонному, Чернігівському та Городнянському районних центрах зайнятості.  Перевагами і недоліками роботи в цій системі під час семінару поділилися зі своїми колегами працівники вищеназваних центрів зайнятості.

Підводячи підсумки, Вячеслав Бєлогура підкреслив, що відповідальне ставлення працівників обласної служби зайнятості до виконання своїх обов’язків, дозволить зробити наступний крок до вдосконалення та успішно справитися  із  поставленими завданнями.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.