Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:23:23

Зметою вдосконалення роботи провели семінар-навчання

18.11.2011   15:34Агенцiя

16-17 листопада фахівці Чернігівського ОЦЗ провели навчальний семінар для технологів-організаторів та начальників відділів взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості.

Метою організації навчання стало опрацювання практичних питань переходу на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг безробітним з урахуванням досвіду апробації нової технології в пілотних центрах зайнятості області.

Відкриваючи захід, перший заступник директора обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура, поінформував присутніх про особливості та організацію переходу Чернігівської обласної служби зайнятості на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг центрами зайнятості, а також навів приклади ефективного впровадження у інших областях.

Про роль особистих консультантів в обслуговуванні незайнятого населення, особливості організації взаємодії з роботодавцями, профорієнтаційне обслуговування клієнтів центрів зайнятості, підвищення ефективності професійного навчання безробітних, з урахуванням вимог ЄТНаСП, слухачам розповіли начальники профільних відділів Чернігівського ОЦЗ.

Наразі впровадження нової технології відбувається у Ніжинському міськрайонному, Чернігівському та Городнянському районних центрах зайнятості.  Перевагами і недоліками роботи в цій системі під час семінару поділилися зі своїми колегами працівники вищеназваних центрів зайнятості.

Підводячи підсумки, Вячеслав Бєлогура підкреслив, що відповідальне ставлення працівників обласної служби зайнятості до виконання своїх обов’язків, дозволить зробити наступний крок до вдосконалення та успішно справитися  із  поставленими завданнями.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.