Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 09:11:58

Зметою вдосконалення роботи провели семінар-навчання

18.11.2011   15:34Агенцiя

16-17 листопада фахівці Чернігівського ОЦЗ провели навчальний семінар для технологів-організаторів та начальників відділів взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості.

Метою організації навчання стало опрацювання практичних питань переходу на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг безробітним з урахуванням досвіду апробації нової технології в пілотних центрах зайнятості області.

Відкриваючи захід, перший заступник директора обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура, поінформував присутніх про особливості та організацію переходу Чернігівської обласної служби зайнятості на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг центрами зайнятості, а також навів приклади ефективного впровадження у інших областях.

Про роль особистих консультантів в обслуговуванні незайнятого населення, особливості організації взаємодії з роботодавцями, профорієнтаційне обслуговування клієнтів центрів зайнятості, підвищення ефективності професійного навчання безробітних, з урахуванням вимог ЄТНаСП, слухачам розповіли начальники профільних відділів Чернігівського ОЦЗ.

Наразі впровадження нової технології відбувається у Ніжинському міськрайонному, Чернігівському та Городнянському районних центрах зайнятості.  Перевагами і недоліками роботи в цій системі під час семінару поділилися зі своїми колегами працівники вищеназваних центрів зайнятості.

Підводячи підсумки, Вячеслав Бєлогура підкреслив, що відповідальне ставлення працівників обласної служби зайнятості до виконання своїх обов’язків, дозволить зробити наступний крок до вдосконалення та успішно справитися  із  поставленими завданнями.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Тимошенко розповів про новий рівень співпраці місцевої та центральної влади у рамках «Великого будівництва»

Тимошенко розповів про новий рівень співпраці місцевої та центральної влади у рамках «Великого будівництва» 09:03

Заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко вважає, що у 2021 році рівень реалізації проєктів у співпраці державної влади з місцевою переходить на новий рівень.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 лютого по 8:00 26 лютого 2021 року.

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій

Що треба зробити для завершення децентралізації на Раді розвитку громад і територій 08:49

Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, а також ухвалити законодавство про місцеві референдуми та стосовно самоврядування у міських громадах.

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом

Прокуратурою повідомлено про підозру жителю м. Чернігова за зайняття гральним бізнесом 08:27

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської місцевої прокуратури 53-річному чернігівцю повідомлено про підозру за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).