Відбувся семінар-тренінг
У рамках місячника до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей 15 листопада відбувся семінар-тренінг “ВІЛ/СНІД” для соціальних педагогів та практичних психологів навчальних закладів міста, організований Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Захід складався з двох частин – презентації “Базові знання про ВІЛ/СНІД” та тренінгових вправ з цієї проблеми, які рекомендовано використовувати в роботі з учнівською молоддю та за методом “рівний-рівному” серед вчителів навчальних закладів.
По закінченні заходу була роздана друкована продукція (плакати, листівки, блокноти тощо) для виготовлення інформаційних стендів з профілактики ВІЛ-інфекції та використанні в інших формах роботи. До того ж учасники семінару отримали статистичні дані, що стосуються викладеної проблематики, по місту, регіону, Україні станом на 2009, 2010 рр. та за 9місяців 2011 року.
Семінар було підготовлено та проведено за інноваційною технологією, розробленою спеціалістом відділу соціальної роботи Центру Любов’ю Луговик.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.