Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 00:00:33

Відбувся семінар-тренінг

18.11.2011   12:46Агенцiя

У рамках місячника до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей 15 листопада відбувся семінар-тренінг “ВІЛ/СНІД” для соціальних педагогів та практичних психологів навчальних закладів міста, організований Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід складався з двох частин – презентації “Базові знання про ВІЛ/СНІД” та тренінгових вправ з цієї проблеми, які рекомендовано використовувати в роботі з учнівською молоддю та за методом “рівний-рівному” серед вчителів навчальних закладів.

По закінченні заходу була роздана друкована продукція (плакати, листівки, блокноти тощо) для виготовлення інформаційних стендів з профілактики ВІЛ-інфекції та використанні в інших формах роботи. До того ж учасники семінару отримали статистичні дані, що стосуються викладеної проблематики, по місту, регіону, Україні станом на 2009, 2010 рр. та за 9місяців 2011 року.

Семінар було підготовлено та проведено за інноваційною технологією, розробленою спеціалістом відділу соціальної роботи Центру Любов’ю Луговик.

http://www.nizhynrada.org/index.php/news/id/192
 

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».