Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:52:17

Відбувся семінар-тренінг

18.11.2011   12:46Агенцiя

У рамках місячника до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей 15 листопада відбувся семінар-тренінг “ВІЛ/СНІД” для соціальних педагогів та практичних психологів навчальних закладів міста, організований Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід складався з двох частин – презентації “Базові знання про ВІЛ/СНІД” та тренінгових вправ з цієї проблеми, які рекомендовано використовувати в роботі з учнівською молоддю та за методом “рівний-рівному” серед вчителів навчальних закладів.

По закінченні заходу була роздана друкована продукція (плакати, листівки, блокноти тощо) для виготовлення інформаційних стендів з профілактики ВІЛ-інфекції та використанні в інших формах роботи. До того ж учасники семінару отримали статистичні дані, що стосуються викладеної проблематики, по місту, регіону, Україні станом на 2009, 2010 рр. та за 9місяців 2011 року.

Семінар було підготовлено та проведено за інноваційною технологією, розробленою спеціалістом відділу соціальної роботи Центру Любов’ю Луговик.

http://www.nizhynrada.org/index.php/news/id/192
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.