Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 03:07:56

Навчальний пункт готує фахівців для МНС

18.11.2011   09:06Агенцiя

Навчальний пункт управління МНС України в Чернігівській області одним з перших в Україні розпочав здійснювати підготовку особового складу для оперативно-рятувальної служби за професіями “Пожежний – рятувальник”, “Рятувальник”, “Радіотелефоніст” та “Машиніст насосних установок пожежно – рятувального транспортного засобу”.

Тільки у цьому році його викладачами для підрозділів МНС Чернігівщини підготовлено майже 80 фахівців.

В повсякденній роботі рятувальникам доводиться працювати в різноманітних складних умовах під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. А для цього необхідна відповідна фізична та психологічна підготовка. Тож з метою якісного проведення підготовки в навчальних групах по предметам “Газодимозахисна служба” та “Спеціальна фізична підготовка”, виникла необхідність створення “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу.

Їх відкриття відбулося 16-го листопада за участю начальника управління МНС в області Володимира Мухи. Тепер тут бійці МНС проходитимуть підготовку в умовах, наближених до реальних.

Роботи з будівництва “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу спільно з викладацьким колективом розпочав начальник навчального пункту підполковник служби цивільного захисту Олександр Федорових при підтримці начальника УМНС в області Володимира Мухи.
Смуга відповідає сучасним вимогам для навчання слухачів та обладнана лабіринтом з перешкодами, технологічними отворами, тунелями, містками, завалами.

Крім того, з метою покращення якості навчання майбутніх рятувальників, зроблений ремонт навчальної башти, створено спортивне містечко для проведення тренувань з пожежно – прикладного спорту, встановлено та введено в дію макет пожежної автоцистерни, тренувальні (навчальні) дільниці “Колодязь підземних комунікацій” та “Пожежний гідрант”.

  Фахівцям, котрі успішно опанували курс професійно-технічного навчання та пройшли кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень “кваліфікований робітник” з врученням відповідного свідоцтва.

  Після проходження професійної підготовки, слухачі направляються у пожежно-рятувальні підрозділи області для набуття практичних навичок та закріплення отриманих під час навчань знань.

В навчальному пункті створені всі умови для формування якісних кадрів служби цивільного захисту, підготовки надійної, досвідченої, грамотної зміни, яка з честю та гідністю буде виконувати свій професійний обов’язок, поповниши ряди рятувальників Чернігівщини.

Cтарший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник центру пропаганди УМНС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.