Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 19:22:59

Навчальний пункт готує фахівців для МНС

18.11.2011   09:06Агенцiя

Навчальний пункт управління МНС України в Чернігівській області одним з перших в Україні розпочав здійснювати підготовку особового складу для оперативно-рятувальної служби за професіями “Пожежний – рятувальник”, “Рятувальник”, “Радіотелефоніст” та “Машиніст насосних установок пожежно – рятувального транспортного засобу”.

Тільки у цьому році його викладачами для підрозділів МНС Чернігівщини підготовлено майже 80 фахівців.

В повсякденній роботі рятувальникам доводиться працювати в різноманітних складних умовах під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. А для цього необхідна відповідна фізична та психологічна підготовка. Тож з метою якісного проведення підготовки в навчальних групах по предметам “Газодимозахисна служба” та “Спеціальна фізична підготовка”, виникла необхідність створення “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу.

Їх відкриття відбулося 16-го листопада за участю начальника управління МНС в області Володимира Мухи. Тепер тут бійці МНС проходитимуть підготовку в умовах, наближених до реальних.

Роботи з будівництва “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу спільно з викладацьким колективом розпочав начальник навчального пункту підполковник служби цивільного захисту Олександр Федорових при підтримці начальника УМНС в області Володимира Мухи.
Смуга відповідає сучасним вимогам для навчання слухачів та обладнана лабіринтом з перешкодами, технологічними отворами, тунелями, містками, завалами.

Крім того, з метою покращення якості навчання майбутніх рятувальників, зроблений ремонт навчальної башти, створено спортивне містечко для проведення тренувань з пожежно – прикладного спорту, встановлено та введено в дію макет пожежної автоцистерни, тренувальні (навчальні) дільниці “Колодязь підземних комунікацій” та “Пожежний гідрант”.

  Фахівцям, котрі успішно опанували курс професійно-технічного навчання та пройшли кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень “кваліфікований робітник” з врученням відповідного свідоцтва.

  Після проходження професійної підготовки, слухачі направляються у пожежно-рятувальні підрозділи області для набуття практичних навичок та закріплення отриманих під час навчань знань.

В навчальному пункті створені всі умови для формування якісних кадрів служби цивільного захисту, підготовки надійної, досвідченої, грамотної зміни, яка з честю та гідністю буде виконувати свій професійний обов’язок, поповниши ряди рятувальників Чернігівщини.

Cтарший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник центру пропаганди УМНС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада 15:05

1 червня відбулась розширена міжвідомча нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини