Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 22:52:51

Навчальний пункт готує фахівців для МНС

18.11.2011   09:06Агенцiя

Навчальний пункт управління МНС України в Чернігівській області одним з перших в Україні розпочав здійснювати підготовку особового складу для оперативно-рятувальної служби за професіями “Пожежний – рятувальник”, “Рятувальник”, “Радіотелефоніст” та “Машиніст насосних установок пожежно – рятувального транспортного засобу”.

Тільки у цьому році його викладачами для підрозділів МНС Чернігівщини підготовлено майже 80 фахівців.

В повсякденній роботі рятувальникам доводиться працювати в різноманітних складних умовах під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. А для цього необхідна відповідна фізична та психологічна підготовка. Тож з метою якісного проведення підготовки в навчальних групах по предметам “Газодимозахисна служба” та “Спеціальна фізична підготовка”, виникла необхідність створення “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу.

Їх відкриття відбулося 16-го листопада за участю начальника управління МНС в області Володимира Мухи. Тепер тут бійці МНС проходитимуть підготовку в умовах, наближених до реальних.

Роботи з будівництва “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу спільно з викладацьким колективом розпочав начальник навчального пункту підполковник служби цивільного захисту Олександр Федорових при підтримці начальника УМНС в області Володимира Мухи.
Смуга відповідає сучасним вимогам для навчання слухачів та обладнана лабіринтом з перешкодами, технологічними отворами, тунелями, містками, завалами.

Крім того, з метою покращення якості навчання майбутніх рятувальників, зроблений ремонт навчальної башти, створено спортивне містечко для проведення тренувань з пожежно – прикладного спорту, встановлено та введено в дію макет пожежної автоцистерни, тренувальні (навчальні) дільниці “Колодязь підземних комунікацій” та “Пожежний гідрант”.

  Фахівцям, котрі успішно опанували курс професійно-технічного навчання та пройшли кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень “кваліфікований робітник” з врученням відповідного свідоцтва.

  Після проходження професійної підготовки, слухачі направляються у пожежно-рятувальні підрозділи області для набуття практичних навичок та закріплення отриманих під час навчань знань.

В навчальному пункті створені всі умови для формування якісних кадрів служби цивільного захисту, підготовки надійної, досвідченої, грамотної зміни, яка з честю та гідністю буде виконувати свій професійний обов’язок, поповниши ряди рятувальників Чернігівщини.

Cтарший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник центру пропаганди УМНС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: «Козак», бо прізвище Запорожець

Захисники Чернігова: «Козак», бо прізвище Запорожець 21:21

У перший день повномасштабної війни він забирає дружину з пологового будинку, після відразу збирається до війська.

У Сновській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція

У Сновській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 21:04

Сьогодні начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у селі Тур’я Корюківського району.

Чернігівська поліція розслідує обставини загибелі неповнолітнього на території школи

Чернігівська поліція розслідує обставини загибелі неповнолітнього на території школи 20:46

Сьогодні близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на території однієї з чернігівських шкіл виявили померлим неповнолітнього.

На Чернігівщині виявили схрон російських окупантів

На Чернігівщині виявили схрон російських окупантів 19:40

Під час спільного проведення контрдиверсійних заходів військовослужбовці Північного об’єднання Нацгвардії, Державної прикордонної служби та працівники Нацполіції виявили арсенал прихований російськими окупантами.

Чернігівські самбістки вибороли сім нагород на чемпіонаті України

Чернігівські самбістки вибороли сім нагород на чемпіонаті України 19:32

Чернігівські спортсменки вибороли сім нагород на чемпіонаті України серед чоловіків та жінок з боротьби самбо, що днями завершився у Києві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини