Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 13:16:25

Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла

23.03.2023   13:28Агенцiя

Із 200 організацій-донорів області, близько 40 – це установи та організації ООН, більш ніж 160 – міжнародні та національні фонди, програми, громадські та благодійні організації.

Мова йде як про підтримку у відбудові інфраструктури, технічну допомогу для установ і закладів області, так і про адресну фінансову.

Від сьогодні в області розпочинає роботу команда операційного експертного оцінювання у складі представників агентств ООН та неурядових організацій. Сьогодні з командою поспілкувався начальник ОВА В’ячеслав Чаус, його заступники та представники деяких структурних підрозділів ОВА. До обговорення також приєднався начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський.

Мета зустрічі – актуалізувати потреби регіону та обласного центру. Розібратися, який вид допомоги та механізм її надання спрацював, а над чим варто попрацювати. Адже і донори, і область зацікавлені в раціональному використані наявних ресурсів.

     «Серед нас є представники різних напрямів підтримки. Однак, кожен зацікавлений в одному: аби ця підтримка була дієвою. Для цього варто чітко знати потреби регіону та кожної громади, а також мати налагоджені канали комунікації. ОВА може нам допомогти і в одному, і в іншому», – наголосила спеціальний радник Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Грейнн О'Хара.

Начальник ОВА зауважив, що потреби змінюються залежно від ситуації в регіоні. Так, в березні минулого року область потребувала продовольчої підтримки, допомоги ліками, предметами першої необхідності, а в березні цього року акцент на відбудові.

    «Пройти зиму нам допомогли данські партнери, які надали близько 400 генераторів різної потужності. Це була дуже вчасна і дуже необхідна допомога. Навесні ж люди будуть активніше приступати до відновлення своїх домівок. Відтак, зараз дуже потрібні проєкти спрямовані саме на відбудову: чи то окрема допомога будматеріалами, чи комплексний підхід», – акцентував В’ячеслав Чаус.

Також зібрання окреслило шляхи подальшої комунікації згідно з напрямками.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини