Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 16:11:18

Скільки коштує електроенергія для комунальних підприємств Чернігова. Міський голова дав доручення моніторити ціни

06.01.2023   11:02Агенцiя

Моніторинг цін за якими комунальні підприємства та установи Чернігова закуповують електроенергію. Таке доручення під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради 5 січня дав підлеглим Владислав Атрошенко.  

Енергетики, які щодня реанімують пошкоджену обстрілами систему, герої і за це їм велика вдячність, йшлося під час засідання. Питання нарахувань — це вже ринкові взаємовідносини і комерційна площина питання. Саме тому і має бути контроль. 

    — Письмове доручення — організувати технологію такого моніторингу протягом року: хто відповідальний, з чим ми порівнюємо ціни і так далі. Уважно подивіться розцінки. Це ринкова ціна, вона там почасова. Дослідіть як вона формується, як ми можемо перевірити об’єктивна чи необ’єктивна вона. Там дві копійки в одну сторону, або в іншу — для нас це декілька мільйонів гривень на рік. Я переконаний, що окремі підприємства дуже уважно слідкують, а окремі лікарні: їм принесли рахунок — вони заплатили і ніхто там не дивиться, — дав доручення Владислав Атрошенко.

Погодили на засіданні і розмір кошторисної заробітної плати будівельникам, який враховується замовниками при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету Чернігова та підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності міста. Мова про суму у розмірі 18 394, 64 грн.

    — Це заробітна плата будівельникам, яка буде вноситись у проєктно-кошторисну документацію для розрахунку. 18 тисяч — це 400 доларів. Якщо ми не будемо платити 400 доларів власним працівникам, то їм залюбки 1200 платитимуть у Польщі.

Також міський голова наголосив на важливості відслідковування, аби ця зарплата дійсно офіційно виплачувалася будівельникам.

    — Потрібно слідкувати за реальними виплатами цієї заробітної плати, щоб йшли податки. Тому що тоді виходить хімія. Якщо ми ставимо 10 тисяч, то вони потім знімають готівку через штучних приватних підприємців, платять готівкою і йде мінімізація податків. А реальна зарплата платиться згідно з ринковою ситуацією, — пояснив Чернігівський міський голова.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини