Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 12:13:41

Конкурс для громад Чернігівської області для участі у проєкті “Go Bike Chernihiv”

29.08.2022   10:21Агенцiя

Конкурс проводиться в рамках проєкту “Go Bike Chernihiv”.

Ініціативу реалізує громадська організація “Агенція міських ініціатив” в партнерстві з ГО “Еко місто” в межах проєкту міжнародної технічної допомоги “Зміцнення громадської довіри” (UCBI III), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

“Велосипедна мрія” – це проєкт покращення сталої міської мобільності у Чернігові і трьох громадах Чернігівщини в умовах паливної кризи (через адвокатування стратегій розвитку велосипедного руху на місцевому рівні, розвитку волонтерської велоспільноти та допомоги вразливим групам населення). 

У межах реалізації проєкту передбачається:

- доставити з країн Європи 300 безкоштовних велосипедів і передати їх на потреби волонтерів, соціальних працівників і медиків; 

- організувати благодійні та мотиваційні заходи для популяризації велосипедного транспорту; 

- виготовити та встановити велопарковки, велогаражі, станції безкоштовного ремонту велосипедів задля стимулювання росту популярності велосипедів в громадах; 

- розробити та затвердити стратегію розвитку велосипедного транспорту у трьох територіальних громадах.

Для трьох обраних на конкурсній основі громад буде проведено з експертами дослідження і розроблена стратегія велосипедного руху. Покращиться велоінфраструктура (велопарковки, станції обслуговування велосипедів), будуть презентовані велосипеди для соціальних працівників.  

До участі в конкурсі запрошуються територіальні громади Чернігівської області, які постраждали внаслідок військових дій або окупації. 

Для подачі заявки на участь у проєкті потрібно заповнити гугл-форму вказавши:

  • мотивацію участі громади в проєкті;
  • наявний стан велоінфраструктури у громаді;
  • плани розвитку громади в контексті велосипедної інфраструктури;

У разі виникнення додаткових питань необхідно звертатися до Тетяни Романової (093-593-02-77 або 097-606-70-96; goami.info@gmail.com), координаторки напряму роботи з громадами в проєкті.

Кінцевий термін подачі документів — 5 вересня 2022 року.

Детально за посиланням.

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 квітня: цей день в Україні і світі

30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12

День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression