Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 16:27:18

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень

23.10.2021   10:36Агенцiя

Набережну за 11,5 мільйонів гривень будують у Новгороді-Сіверському. Гроші на це виділив Євросоюз — громада виграла конкурс проєктів з розвитку туризму. Про це Суспільному розказала голова міськради Людмила Ткаченко.

"Сума Євросоюзних грошей складає 13 мільйонів. Це найбільший інвестиційний проєкт нашої громади за останні 15-20 років".

Набережну будують над Десною від вулиці Воздвиженської до Пушкінської, протяжність якої – кілометр. Зараз там висипана щебенева основа, монтують бордюри. Після вкладуть ще один шар дрібнішого щебеню і 5 сантиметрів асфальтобетону. Дорожнє покриття планують завершити до кінця року.

"У цьому році плануємо зробити дорогу, а наступного року зробимо дитячий майданчик, спортивний майданчик і освітлення", — розказав головний інженер фірми-підрядника Віктор Кулик.

Основні локації будуть зосередженні в районі пляжу, що під Спасо-Преображенським монастирем. Ширина набережної, разом з місцями паркування і тротуарами, буде понад 10 метрів. Влітку автомобільний рух на пляжі з обох боків перекриватимуть шлагбаумами. Набережна тут буде повністю пішохідною.

"Буде тротуар, буде три стоянки. Одне паркування буде біля зони перекриття автомобільного руху. Інше – з іншого боку. І буде екопаркування – паркування дуже легких засобів: самокати, мопеди, але тільки в пішохідному режимі, та велосипеди", — сказав заступник Новгород-Сіверського міського голови Сергій Йожиков.

Будівництво набережної обійдеться в одинадцять з половиною мільйонів гривень. Зекономлені півтора мільйона вкладуть у благоустрій іншого туристичного об’єкта міста – Замкової гори.

Місцева жителька Ольга живе на одній з вулиць біля майбутньої набережної. Для чого її будують, не розуміє, каже, асфальт заважатиме місцевим випасати гусей і корів.

"Абсолютно вона нам не потрібна. Тут була нормальна дорога, польова. Ми тут виганяємо худобу, гусей. А тут набережна, кому вона треба. Молодь відпочиватиме? А де тут молодь? Тут одні старі".

Набережна – будується для розвитку туризму, під це Євросоюз виділив гроші, пояснює голова громади.

"На ці запитання мешканців, чому так вирішили, це не я вирішила – питання стояло так – або ми скористаємось цією нагодою від Євросоюзу, або ми нічого не заведемо у місто", — прокоментувала Ткаченко.

Суспільне.Чернігів
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини