Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 08:59:35

Питання житлового будівництва – на контролі у влади

10.11.2011   11:14

Стан житлового будівництва в області та заходи, спрямовані на введення в експлуатацію об’єктів житла у 2011 році, розглянули і обговорили під час наради, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко 9 листопада.

До діалогу були запрошені Чернігівський міський голова Олександр Соколов, заступники голів районних державних адміністрацій, керівники будівельних організацій області, представники проектних, дозвільних організацій, Держкомзему.

Відкриваючи нараду, Станіслав Прокопенко відмітив, що за підсумками 9 місяців поточного року введено в експлуатацію 64,8 тис. м.кв. житла. Залишились не введеними в експлуатацію будинки, що планувалося ввести до 1 жовтня 2011 року. За словами першого заступника голови облдержадміністрації, особливу стурбованість викликає введення індивідуального житла, темпи якого складають 55,6% до минулорічного. У поточному році у м. Чернігові заплановано ввести в експлуатацію житлових будинків загальною площею 70 тис. м. кв, а за 9 місяців введено лише 35тис. м.кв. Виконання річного завдання знаходиться під великим сумнівом.

Окрім цього в місті знаходиться 32 об’єкти приватної форми власності готових до введення в експлуатацію, та не потребують додаткового фінансування, кошторисна вартість їх складає майже 440 тис.гривень. Значна їх кількість тривалий час вже експлуатується, не маючи на це дозволу. Головним чином це приміщення банківських установ, офісів та магазинів. На розвиток інфраструктури Чернігів недоотримає 45 млн гривень. Для вирішення цього питання, на думку Станіслава Прокопенка, виконавчому комітету міської ради разом з інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю необхідно тісно попрацювати із забудовниками.

«На останньому розширеному засіданні Кабінету Міністрів України було піддано критиці керівництво міста Чернігова щодо численних скарг забудовників відносно дольової участі в розвитку інфраструктури міста при будівництві житла», - зауважив Станіслав Прокопенко. Під час наради він поставив конкретне завдання виконавчому комітету міськради – проаналізувати обґрунтованість цих скарг та відповідність прийнятих рішень чинному законодавству.

Також перший заступник голови ОДА зазначив, що є проблеми із введенням індивідуального житлового будівництва. А саме, щоб ввести будинок в експлуатацію громадяни повинні витратити на оформлення документів майже 6 тисяч гривень.

На завершення свого виступу Станіслав Прокопенко поставив завдання перед будівельниками та органами виконавчої влади – до кінця поточного року за рахунок всіх джерел фінансування ввести в експлуатацію 156 тис. м. кв житла.

Під час конструктивного діалогу керівники будівельних організацій області, представники проектно-дозвільних організацій визначили шляхи виконання поставленого перед ними завдання.

За результатами наради готується відповідне протокольне доручення.

Останні новини Чернігівщини

Оголошено початок щорічного обласного конкурсу

Оголошено початок щорічного обласного конкурсу "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 07:35

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих та непродовольчих товарів на території області.

Десна (Чернігів) - Шахтар (Донецьк) 2:4

Десна (Чернігів) - Шахтар (Донецьк) 2:4 07:03

Голи: Гітченко, 29, Філіппов, 62 - Соломон, 25, Тете, 26, Майкон, 60, Алан Патрік, 69 (з пенальті).

Досудове розслідування за фактом умисного вбивства у місті Сновську завершено

Досудове розслідування за фактом умисного вбивства у місті Сновську завершено 07:01

Ювенальним прокурором регіональної прокуратури затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства 24-річного хлопця, яке трапилося наприкінці січня 2020 року у м. Сновську. Досудове розслідування за вказаним фактом завершено.

В поліції Чернігівщини запровадять систему

В поліції Чернігівщини запровадять систему "Custody Records" 06:57

Представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України в Чернігівській області Лариса Борисенко розказала про принцип роботи системи автоматичного обліку затриманих осіб «Custody Records».

Чернігів: рятувальники надали допомогу 8-річному хлопчику, який потрапив у технічну шахту глибиною близько 5 метрів

Чернігів: рятувальники надали допомогу 8-річному хлопчику, який потрапив у технічну шахту глибиною близько 5 метрів 06:42

9 липня о 21:14 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі по вул. Малясова навпроти будинку №33 в технічну шахту глибиною близько 5 метрів потрапив 8-річний хлопчик.