Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 17:07:51

Скорочення податкового боргу – на часі

09.11.2011   08:10

8 листопада заступник голови облдержадміністрації Наталія Білоус провела засідання обласної робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

На нараду були запрошені керівники установ, організацій, підприємств міст Чернігова та Ніжина, які допустили заборгованість перед бюджетом. Мета зустрічі – з’ясувати причини утворення боргу та визначити можливі шляхи його погашення. Адже самостійна сплата поточних грошових зобов’язань платниками податків, скоріше погашення податкового боргу, дозволить уникнути застосування фіскальних заходів внаслідок невиконання вимог податкового законодавства України

Як зазначив заступник голови комісії з проведення реорганізації, заступник голови ДПА в Чернігівській області Олександр Зінченко, аналізуючи ситуацію в області, сума податкового боргу станом на 01.11.2011 року становить 197,4 млн. грн. і є однією з найнижчих по Україні. В той же час для області така сума боргу перед бюджетами становить величину, над якою потрібно предметно працювати, щоб не допустити зростання.

За його словами, податкові органи наполегливо працюють над зменшенням боргу до початку року, сума якого за 10 місяців зменшена на 3,7 млн. грн. Сума боргу до Державного бюджету станом на 1 листопада склала 167,2 млн. грн. і зменшена до початку року на 9,2 млн. грн. У той же час по області є декілька сотень платників податків–юридичних осіб, керівники яких не своєчасно сплачують податкові зобов’язання.

Присутні на засіданні керівники підприємств-боржників розповіли про проблеми, які існують на підприємствах, пояснили причини їх виникнення, окреслили перспективи погашення боргу. В цілому вони запевнили робочу групу, що в листопаді – грудні планують погасити борги.

„Скорочення податкового боргу було, є і буде актуальним завданням, від якого в певній мірі залежить наповнення бюджетів усіх рівнів”, – наголосила, підсумовуючи засідання Наталія Білоус.

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).