Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 12:27:41

Скорочення податкового боргу – на часі

09.11.2011   08:10

8 листопада заступник голови облдержадміністрації Наталія Білоус провела засідання обласної робочої групи з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

На нараду були запрошені керівники установ, організацій, підприємств міст Чернігова та Ніжина, які допустили заборгованість перед бюджетом. Мета зустрічі – з’ясувати причини утворення боргу та визначити можливі шляхи його погашення. Адже самостійна сплата поточних грошових зобов’язань платниками податків, скоріше погашення податкового боргу, дозволить уникнути застосування фіскальних заходів внаслідок невиконання вимог податкового законодавства України

Як зазначив заступник голови комісії з проведення реорганізації, заступник голови ДПА в Чернігівській області Олександр Зінченко, аналізуючи ситуацію в області, сума податкового боргу станом на 01.11.2011 року становить 197,4 млн. грн. і є однією з найнижчих по Україні. В той же час для області така сума боргу перед бюджетами становить величину, над якою потрібно предметно працювати, щоб не допустити зростання.

За його словами, податкові органи наполегливо працюють над зменшенням боргу до початку року, сума якого за 10 місяців зменшена на 3,7 млн. грн. Сума боргу до Державного бюджету станом на 1 листопада склала 167,2 млн. грн. і зменшена до початку року на 9,2 млн. грн. У той же час по області є декілька сотень платників податків–юридичних осіб, керівники яких не своєчасно сплачують податкові зобов’язання.

Присутні на засіданні керівники підприємств-боржників розповіли про проблеми, які існують на підприємствах, пояснили причини їх виникнення, окреслили перспективи погашення боргу. В цілому вони запевнили робочу групу, що в листопаді – грудні планують погасити борги.

„Скорочення податкового боргу було, є і буде актуальним завданням, від якого в певній мірі залежить наповнення бюджетів усіх рівнів”, – наголосила, підсумовуючи засідання Наталія Білоус.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.