Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 18:26:02

Розпочала роботу II Міжнародна конференція “Системний підхід при запровадженні інформаційних та ресурсозберігаючих технологій у рослинництві”

06.10.2012   10:22

5 жовтня в смт. Варва Чернігівської області на базі СТОВ “Дружба-Нова” розпочалася II Міжнародна конференція “Системний підхід при запровадженні інформаційних та ресурсозберігаючих технологій у рослинництві”.

У заході взяли участь радник Президента України Віктор Слаута, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Шанойло, представники аграрних підприємств і установ.

У перший пленарний день до уваги учасників були представлені лекції про системний підхід у точному землеробстві; основні етапи розвитку точного землеробства в Європі та Південній Америці; інформаційні технології в землеробстві; GPS-моніторинг техніки на виробництві тощо.

Другий день буде присвячений практичним заняттям. На трьох різних полях сільгосппідприємства “Дружба-Нова” учасникам конференції продемонструють сучасні технології збирання врожаю, картографування врожайності, дослідження ґрунтів, технології Strip-till з одночасним внесенням добрив, технології локально-стрічкового землеробства тощо.

У науково-технологічному центрі СТОВ “Дружба-Нова” гості форуму ознайомляться з роботою випробувальної лабораторії, а на демонстраційній площадці оглянуть сучасну техніку для точного землеробства та портативне обладнання для роботи в полі.

Останні новини Чернігівщини

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду 13:40

12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».