Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 17:43:32

Чи готова Чернігівщина до опалювального сезону?

14.09.2012   14:57

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провів селекторну нараду з регіонами

13 вересня Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк провів селекторну нараду з керівниками регіонів, у якій взяв участь заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віктор Геращенко. Учасники наради обговорили актуальні питання діяльності ЖКГ, підготовку до нового опалювального сезону, проаналізували реалізацію в регіонах державних програм.
Щодо питання теплопостачання, то, за словами Анатолія Близнюка, понад 90% котелень готові до опалювального періоду, але він акцентував увагу керівників на місцях на необхідності не брати на віру звіти готовності, а здійснювати перевірки.
Анатолій Близнюк зазначив, що питання компенсації різниці у тарифах за поданими заявками буде закрите найближчим часом.
Він також відмітив, що бюджет 2013 року передбачає подальшу реалізацію всіх програм, розпочатих у 2012 році. Анатолій Близнюк наголосив на тому, що буде зроблений аналіз використання коштів за програмами по кожному регіону, і той, хто не використав наданих у 2012 р. коштів, не отримає фінансування програм із держбюджету у наступному році.
Серед іншого Міністр торкнувся фінансового стану підприємств ЖКГ, акцентувавши увагу на необхідності побудови системної роботи з ліквідації дебіторської заборгованості.
Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Аліпов зупинився на питанні передачі гуртожитків у власність територіальних громад. Він повідомив, що у 2012 році буде виділено з державного бюджету на реалізацію програми 60 млн грн. Але поки що лише три області надали свої пропозиції.
Зважаючи на те, що не існує іншого ефективного механізму управління спільною власністю як створення ОСББ, влада на місцях повинна всіляко сприяти громадянам, які хочуть створювати такі об’єднання, наголосив О.Аліпов.
Коментуючи порушені на селекторі питання, заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко повідомив, що за програмою здешевленої іпотеки вже оформлений 21 кредит і 5 проходять процедуру оформлення. Для інвалідів війни в області передбачено виділити 21 квартиру. На території області діють 239 ОСББ, 19 створені цього року.
Він доручив керівникам підприємств ЖКГ області та представникам міськвиконкомів Чернігова, Ніжина, Прилук тримати на постійному контролі питання розрахунків за спожиті енергоносії, завершення підготовки до опалювального періоду.

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.