Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 15:04:58

Чернігівщина презентує свій потенціал на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку “АГРО – 2012”

06.09.2012   07:28

5 вересня в Національному комплексі “Експоцентр України” (м. Київ) відбулося відкриття XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку “АГРО-2012”. Протягом трьох днів кращі господарства і сільськогосподарські підприємства з усіх областей України презентуватимуть свої досягнення.

Демонструватимуться кращі зразки світового та вітчизняного виробництва сільськогосподарської техніки, засобів механізації, обладнання для утримання та годування тварин, обладнання для кормовиробництва, ветеринарних і біопрепаратів, агрохімії, біоенергетики та агроекології тощо.

Метою цього заходу є всемірне сприяння реалізації державної аграрної політики, економічному зростанню сільськогосподарського виробництва; оцінка потенціалу українського ринку, його інвестиційної привабливості; сприяння процесам розвитку міжнародного співробітництва в агропромисловому комплексі; налагодження ділових контактів між науковими організаціями та науково-виробничими підприємствами з метою створення спільних проектів на проведення досліджень і розробок.

Свої досягнення в галузі сільськогосподарського виробництва презентує на виставці й Чернігівщина.

Сільгоспвиробники та підприємства харчової і переробної промисловості області представили на виставковій експозиції кондитерські вироби, напої, майонез, горілчані вироби, молочні консерви в асортименті, макаронні вироби, соки, мінеральну воду, плодоовочеві консерви, пиво, кондитерські вироби, крохмаль, продукцію бджільництва, м’ясну продукцію, продовольчу та насіннєву картоплю та багато іншого.

Крім цього, в експозиції „Аграрна наука і освіта” в павільйоні № 1 інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН розмістив виставкову експозицію „Дослідження з питань розробки бактеріальних добрив та засобів захисту рослин і тварин”, Носівська селекційно-дослідна станція – виставкову експозицію наукових досліджень селекції рослинництва, а на відкритих виставкових площах відбулася демонстрація обладнання для птахівництва, сільгосптехніки та запчастин підприємств області: ВАТ “Ніжинсільмаш”, ТОВ ВТП “Бравалюр”, ТОВ “Агроресурс”.

У церемонії офіційного відкриття виставки взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло. Він оглянув загальну виставкову експозицію області, розміщену в павільйоні №9 Національного комплексу “Експоцентр України”.

У рамках XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку “АГРО-2012” Олександр Шанойло взяв участь у науково-практичній конференції “Стратегічні орієнтири розвитку аграрного сектору України на період до 2020 року”.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.