Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 05:34:48

У с.Довжик Чернігівського району відкрито першу чергу молочно-товарного комплексу

25.08.2012   16:51

23 серпня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, голова обласної ради Анатолій Мельник взяли участь у відкритті першої черги молочно-товарного комплексу приватного акціонерного товариства «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» в с.Довжик Чернігівського району.

У заході також взяли участь народний депутат України Михайло Чечетов, заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, начальник головного управління агропромислового розвитку Анатолій Максак, керівництво Чернігівського району.

Вітаючи усіх присутніх з цією визначною подією, перший заступник голови облдержадміністрації зокрема зазначив, що заходи, які реалізуються в агропромисловому комплексі області на виконання завдань Президента України та Уряду, спрямовані на досягнення нової якості розвитку виробничих та соціальних відносин на селі, а в кінцевому результаті – до поліпшення якості життя кожного сільського мешканця.

Відкриття таких комплексів, за словами Станіслава Прокопенка, переконливо підтверджує, що тваринницька галузь Чернігівщини активно розвивається і модернізується.

«Ми посідаємо друге місце в Україні за кількістю великої рогатої худоби по сільгосппідприємствам. Кожний четвертий доїльний зал, що будується в країні, знаходиться в нашій області» - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

В регіоні вже працюють 32 сучасних доїльних зала. І, як зазначив Станіслав Прокопенко, у найближчі чотири роки на Чернігівщині має запрацювати понад 60 нових молочних комплексів, обладнаних доїльними залами.

 Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Станіслав Прокопенко вручив Почесну грамоту облдержадміністрації голові спостережної ради ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» Віктору Ланьку.

З вітальними словами до присутніх також звернулися голова обласної ради Анатолій Мельник та народний депутат України Михайло Чечетов.

Після урочистого перерізання стрічки гості оглянули молочно-товарний комплекс.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини