Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 03:18:42

У с.Довжик Чернігівського району відкрито першу чергу молочно-товарного комплексу

25.08.2012   16:51

23 серпня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, голова обласної ради Анатолій Мельник взяли участь у відкритті першої черги молочно-товарного комплексу приватного акціонерного товариства «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» в с.Довжик Чернігівського району.

У заході також взяли участь народний депутат України Михайло Чечетов, заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, начальник головного управління агропромислового розвитку Анатолій Максак, керівництво Чернігівського району.

Вітаючи усіх присутніх з цією визначною подією, перший заступник голови облдержадміністрації зокрема зазначив, що заходи, які реалізуються в агропромисловому комплексі області на виконання завдань Президента України та Уряду, спрямовані на досягнення нової якості розвитку виробничих та соціальних відносин на селі, а в кінцевому результаті – до поліпшення якості життя кожного сільського мешканця.

Відкриття таких комплексів, за словами Станіслава Прокопенка, переконливо підтверджує, що тваринницька галузь Чернігівщини активно розвивається і модернізується.

«Ми посідаємо друге місце в Україні за кількістю великої рогатої худоби по сільгосппідприємствам. Кожний четвертий доїльний зал, що будується в країні, знаходиться в нашій області» - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

В регіоні вже працюють 32 сучасних доїльних зала. І, як зазначив Станіслав Прокопенко, у найближчі чотири роки на Чернігівщині має запрацювати понад 60 нових молочних комплексів, обладнаних доїльними залами.

 Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Станіслав Прокопенко вручив Почесну грамоту облдержадміністрації голові спостережної ради ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» Віктору Ланьку.

З вітальними словами до присутніх також звернулися голова обласної ради Анатолій Мельник та народний депутат України Михайло Чечетов.

Після урочистого перерізання стрічки гості оглянули молочно-товарний комплекс.

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ