Зареєстрований ринок праці Чернігівської області в березні 2019 року. ДОВІДКА
За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець березня 2019 року становила майже 12 тис. осіб (на 2% більше, ніж рік тому). З них 84% отримували допомогу з безробіття.
Більше половини від загальної кількості безробітних – жінки, 27% – молодь у віці до 35 років.
На кінець березня 2019 року роботодавцями до державної служби зайнятості заявлено понад 2 тис. вакансій. На одне вільне робоче місце претендували 5 осіб.
Найбільшим попитом користувалися кваліфіковані робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (26% від загальної кількості заявлених вакансій), кваліфіковані робітники з інструментом (16%), а найменшим – технічні службовці (2%), кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (3%).
Середній розмір допомоги з безробіття в березні 2019 р. складав 3149 грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression