Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 13:30:01

Хід реалізації в області програми доступного житла проаналізували на нараді

19.07.2012   07:48

17 липня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів робочу нараду щодо впровадження в області іпотечного кредитування.

Як повідомив директор Чернігівського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Анатолій Ярошевський, понад 250 чоловік готові взяти участь у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів і збирають необхідні довідки. 29 осіб вже надали фонду повний пакет документів для кредитування, які передано в „Укргазбанк”. Найближчим часом буде надано ще 6 пакетів документів. Також фонд планує заключити угоди про співпрацю з іншими банками.

За словами керуючого чернігівською філією „Укргазбанку” Сергія Матюшка, на сьогодні є 11 протоколів комісій з позитивним рішенням про кредитування, ще по 6 підготовлено висновки.

Набирає обертів і акредитація банками забудовників та об’єктів будівництва. Для активізації цієї роботи забудовникам рекомендовано подавати документи на акредитацію в максимальну кількість банківських установ.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини