Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 08:52:49

З підприємствами Чернігівщини обговорили можливості виробництва військової техніки

06.07.2018   09:50Агенцiя

Близько півтора десятка підприємств області взяли сьогодні участь у практичному семінарі на тему «Перспективні напрямки розробки та виробництва військової техніки, озброєння і матеріально-технічного забезпечення».

— У лютому цього року облдержадміністрація та Державний науково-випробувальний центр ЗСУ провели робочу зустріч з Лігою оборонних підприємств України, де були представлені можливості промислових підприємств Чернігівщини. Сьогоднішня зустріч є логічним продовженням спільної роботи у зазначеній галузі вже з конкретними зацікавленими підприємствами, — зазначила директор Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик.

У засіданні також взяли участь в.о заступника начальника Державний науково-випробувальний центр ЗСУ з наукової роботи Ігор Телевний, начальник 1285 Головного військового представництва Міністерства оборони України Олександр Терець, провідний науковий співробітник Державного науково-дослідного інститут авіації Сергій Богославець, представники профільного Департаменту ОДА.

Учасники семінару обговорили специфіку виробництва військової техніки та деталей у мирний час та під час особливого періоду. Розглянули й питання інтелектуальної власності. До слова, якщо підприємство береться за створення зразка власним коштом, напрацювання залишається його надбанням, якщо ж за державний кошт — надбанням профільного відомства.

Повідомили представникам підприємств і про джерела, де можна дізнатися реальну потребу війська.

Мова також йшла і про ремонт відпрацьованої техніки.

Нагадаємо, що чимало підприємств Чернігівщини вже задіяні у виробництві нових видів озброєння, а також імпортозаміщенні комплектуючих виробів для авіаційної та бронетехніки, високоточних засобів ураження тощо. Це, зокрема: ПАТ «ЧеЗаРа», НВО «Група компаній «МАГР», ДП «171-й Чернігівський ремонтний завод», ДП «НВК «Прогрес», ТОВ «НВП «Метекол» та інші.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини