Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 лютого, 21:39:51

Понад 16 мільйонів гривень додаткових надходжень до бюджету забезпечено аудиторами фіскальної служби Чернігівщини у І кварталі

07.04.2017   10:42Агенцiя

Одним з основних завдань Головного управління фіскальної служби у Чернігівській області є максимальне забезпечення сервісних функцій для платників податків області та мінімізація фіскальної функції у поточному році.

На законодавчому рівні даний тренд закріплено шляхом внесення змін до Податкового кодексу України. З першого  січня поточного року податкові інспекції почали забезпечувати  сервісні функції.

ГУ ДФС у Чернігівській області при плануванні та здійсненні контрольно-перевірочної роботи керується виключно системним ризикоорієнтованим підходом для відбору найбільш недобросовісних платників податків та зборів. Такий підхід дозволяє суттєво зменшити кількість перевірок суб’єктів господарювання, які сумлінно сплачують податки, водночас залишаючи тільки законодавчо обґрунтовані претензії до неплатників або несумлінних платників податків.

Як повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області  Олександр Марухленко, управлінням аудиту у І кварталі поточного року проведено 67 документальних перевірок, що у 2,5 рази менше до відповідного періоду минулого року.

Поряд з цим, встановлена сума недоплачених податків і зборів за результатами даних перевірок склала 25,4 млн.грн. що більше ніж у минулому році на 5,8 млн.грн. Тут  мова йде про узгоджені з платниками податків суми (в тому числі після судового оскарження). Відповідно, у цьому році, сплачено до бюджетів усіх рівнів з донарахованих сум 16,2 млн.грн., що більше на 6,2 млн.грн. ніж у минулому році.

Найбільше порушень виявлено у сфері сільського господарства, переробної промисловості та оптової торгівлі. Встановлені порушення пов’язані переважно з  нарахуванням заниженням податку на додану вартість, земельного податку. По податку на додану вартість виявлені порушення з питань безоплатної передачі товарів; використання товарів в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку; реальності здійснення господарських операцій за відсутністю первинних документів; податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів.

Фіскальна служба області закликає платників чесно та прозоро вести господарську діяльність, своєчасно і сумлінно нараховувати та сплачувати податки, збори.

В свою чергу ГУ ДФС області з вдячністю буде надавати якісні  сервіси платникам податків.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19 17:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ 15:39

Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди 14:44

У період з 19 по 22 лютого, в м. Бахмут (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з порушення зору, ураженням опорно-рухового апарату та порушення розумового і фізичного розвитку.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини