Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:16:13

Понад 16 мільйонів гривень додаткових надходжень до бюджету забезпечено аудиторами фіскальної служби Чернігівщини у І кварталі

07.04.2017   10:42Агенцiя

Одним з основних завдань Головного управління фіскальної служби у Чернігівській області є максимальне забезпечення сервісних функцій для платників податків області та мінімізація фіскальної функції у поточному році.

На законодавчому рівні даний тренд закріплено шляхом внесення змін до Податкового кодексу України. З першого  січня поточного року податкові інспекції почали забезпечувати  сервісні функції.

ГУ ДФС у Чернігівській області при плануванні та здійсненні контрольно-перевірочної роботи керується виключно системним ризикоорієнтованим підходом для відбору найбільш недобросовісних платників податків та зборів. Такий підхід дозволяє суттєво зменшити кількість перевірок суб’єктів господарювання, які сумлінно сплачують податки, водночас залишаючи тільки законодавчо обґрунтовані претензії до неплатників або несумлінних платників податків.

Як повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області  Олександр Марухленко, управлінням аудиту у І кварталі поточного року проведено 67 документальних перевірок, що у 2,5 рази менше до відповідного періоду минулого року.

Поряд з цим, встановлена сума недоплачених податків і зборів за результатами даних перевірок склала 25,4 млн.грн. що більше ніж у минулому році на 5,8 млн.грн. Тут  мова йде про узгоджені з платниками податків суми (в тому числі після судового оскарження). Відповідно, у цьому році, сплачено до бюджетів усіх рівнів з донарахованих сум 16,2 млн.грн., що більше на 6,2 млн.грн. ніж у минулому році.

Найбільше порушень виявлено у сфері сільського господарства, переробної промисловості та оптової торгівлі. Встановлені порушення пов’язані переважно з  нарахуванням заниженням податку на додану вартість, земельного податку. По податку на додану вартість виявлені порушення з питань безоплатної передачі товарів; використання товарів в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку; реальності здійснення господарських операцій за відсутністю первинних документів; податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів.

Фіскальна служба області закликає платників чесно та прозоро вести господарську діяльність, своєчасно і сумлінно нараховувати та сплачувати податки, збори.

В свою чергу ГУ ДФС області з вдячністю буде надавати якісні  сервіси платникам податків.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.