Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 09:40:49

Понад 16 мільйонів гривень додаткових надходжень до бюджету забезпечено аудиторами фіскальної служби Чернігівщини у І кварталі

07.04.2017   10:42Агенцiя

Одним з основних завдань Головного управління фіскальної служби у Чернігівській області є максимальне забезпечення сервісних функцій для платників податків області та мінімізація фіскальної функції у поточному році.

На законодавчому рівні даний тренд закріплено шляхом внесення змін до Податкового кодексу України. З першого  січня поточного року податкові інспекції почали забезпечувати  сервісні функції.

ГУ ДФС у Чернігівській області при плануванні та здійсненні контрольно-перевірочної роботи керується виключно системним ризикоорієнтованим підходом для відбору найбільш недобросовісних платників податків та зборів. Такий підхід дозволяє суттєво зменшити кількість перевірок суб’єктів господарювання, які сумлінно сплачують податки, водночас залишаючи тільки законодавчо обґрунтовані претензії до неплатників або несумлінних платників податків.

Як повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області  Олександр Марухленко, управлінням аудиту у І кварталі поточного року проведено 67 документальних перевірок, що у 2,5 рази менше до відповідного періоду минулого року.

Поряд з цим, встановлена сума недоплачених податків і зборів за результатами даних перевірок склала 25,4 млн.грн. що більше ніж у минулому році на 5,8 млн.грн. Тут  мова йде про узгоджені з платниками податків суми (в тому числі після судового оскарження). Відповідно, у цьому році, сплачено до бюджетів усіх рівнів з донарахованих сум 16,2 млн.грн., що більше на 6,2 млн.грн. ніж у минулому році.

Найбільше порушень виявлено у сфері сільського господарства, переробної промисловості та оптової торгівлі. Встановлені порушення пов’язані переважно з  нарахуванням заниженням податку на додану вартість, земельного податку. По податку на додану вартість виявлені порушення з питань безоплатної передачі товарів; використання товарів в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку; реальності здійснення господарських операцій за відсутністю первинних документів; податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів.

Фіскальна служба області закликає платників чесно та прозоро вести господарську діяльність, своєчасно і сумлінно нараховувати та сплачувати податки, збори.

В свою чергу ГУ ДФС області з вдячністю буде надавати якісні  сервіси платникам податків.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї 08:38

Днями, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «RANGE ROVER», під керуванням 34-річного громадянина України.

Військовий храм будують на Чернігівщині

Військовий храм будують на Чернігівщині 08:01

В Гончарівському триває будівництво дерев’яного храму для воїнів-танкістів 1 окремої танкової бригади.

Прокуратурою затверджено обвинувальний акт у справі за фактом незаконної порубки дерев, що спричинило тяжкі наслідки

Прокуратурою затверджено обвинувальний акт у справі за фактом незаконної порубки дерев, що спричинило тяжкі наслідки 07:40

Сосницьким відділом Менської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чернігівця, який здійснив порубку дерев за відсутності лісорубного квитка.

Нетверезого водій, вже позбавленого права керування, зупинили патрульні

Нетверезого водій, вже позбавленого права керування, зупинили патрульні 07:32

Під час патрулювання на вулиці Гагаріна інспектори зупинили автомобіль Ford за порушення правил дорожнього руху, за кермом якого знаходився 23-річний чернігівець.