Вирішено питання щодо додаткового автобусного рейсу
На минулому засіданні Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області було прийнято рішення протягом двох тижнів здійснювати моніторинг пасажиропотоку на додатковому рейсі автобусного маршруту Чернігів-Унучки.
Рентабельність зазначеного рейсу обговорили сьогодні, 10 січня, на черговому засіданні Координаційної ради.
Жителі села Унучки Чернігівського району, які звернулися з проханням додати обідній рейс міжміського транспорту, самостійно здійснювали відстеження пасажирообігу на маршруті.
З урахуванням результатів проведеного моніторингу члени зібрання затвердили здійснення рейсу Чернігів-Унучки в обідню пору тричі на тиждень до проведення нового конкурсу.
Голова Координаційної ради, начальник управління промисловості, транспорту і зв'язку Департаменту економічного розвитку ОДА Сергій Меженний запропонував внести пропозиції мешканців села стосовно автоперевезень до нової угоди, яку буде укладено з перевізником – переможцем конкурсних торгів, що відбудуться найближчим часом.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression