Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 06:39:47

У ДПІ м. Чернігова буде центр обслуговування абонентів, Wi-Fi та можливість отримати електронні ключі безкоштовно

19.04.2012   16:27

Про здобутки плани та досягнення чернігівських податківців за 1 квартал цього року розповідав 19 квітня на прес-конференції начальник ДПІ в м.Чернігові Федір Уляненко.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

“Завдання, які були поставлені по наповненню доходної частини бюджетів усіх рівнів – виконані”, – повідомив на початку прес-конференції Федір Уляненко.

Так за його словами, до бюджетів усіх рівнів було зібрано на 40,6 млн. грн. більше ніж за перший квартал минулого року, а поставлені планові завдання перевиконано на 8,6%.

До державного бюджету залучено 131,4 млн. грн. Причому 88,6% цієї суми – добровільно сплачені податки. Таку відповідальність з боку платників податків податківці пояснюють зміною акцентів у роботі: відмова від фіскального тиску на бізнес, агітаційна та інформаційна робота, тощо.

Міський бюджет завдяки роботі ДПІ в м.Чернігові поповнився на 124,2 млн. грн., що дозволило забезпечити: виконання розрахункової бази на 111,9% та 13,2 млн. додатково. Обов’язковою складовою бюджетних доходів є земельний податок. Тож за землю з початку року було сплачено 18,9 млн. грн. податку на землю. За цей же період податок з доходів громадян склав 90,9 млн. грн.

Але не зважаючи на те, що із збором податків у міської податкової все добре, підкреслювалося на прес-конференції, існують проблеми, вирішення яких залежить не лише від контролюючих органів. Це стосується повернення ПДВ. Найголовнішою перепоною для відшкодування ПДВ, за словами начальника ДПІ, є проблема виходу платника податків на автоматичне відшкодування та низька заробітна плата.

Звичайно, ще однією з проблем, на якою постійно працюють податківці – це боротьба із ризиковими кредитами. Зараз всі податкові накладні мають бути зареєстровані у базі ПДВ. І завдяки цьому виявляються нові схеми, що дає можливість збільшувати сплату податків. Хоча ця робота потребує великих затрат робочої сили.
“Процес дискусійний, важкий, але я переконаний, що ми на правильному шляху”, – прокоментував цю ситуацію Федір Іванович.

Як підкреслив керівник чернігівських податківців, працівникам податкової служби зараз доводиться працювати і у вихідні, дехто має подовжений робочий день. Це відбувається через те, що триває кампанія декларування доходів громадян, а тому ще більше збільшилося навантаження. І це при тому, що відбулося скорочення кадрів без збільшення заробітної плати.

Найближчим часом на першому поверсі міської податкової планується відкрити Центр обслуговування платників. Крім того, буде оптимізовано роботу “віконець”: одні для довідок, інші для звітів і т.д. А ще Федір Михайлович розповів, що буде поставлений комп’ютер для вільного користування платників і Wi-Fi доступ до мережі Інтернет.

Для того, щоб активізувати здачу звітності в електронному вигляді, буде створений сектор по видачі “електронних ключів” на безоплатній основі.

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.