Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 00:26:35

Підбито підсумки опалювального сезону, розпочато підготовку до нового

17.04.2012   14:38

17 квітня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів засідання обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.

Відкриваючи засідання, Віктор Геращенко зазначив, що в цілому, централізоване опалення житлових приміщень в області завершилося, оскільки середньодобова температура повітря перевищує 8 градусів. За дорученням голови облдержадміністрації Володимира Хоменка триває опалення пологових будинків.

Віктор Геращенко подякував керівникам теплопостачальних організацій за належну підготовку опалювального сезону, вчасний його початок та безаварійне проходження.

Як повідомив в.о. начальника головного управління житлово-комунального господарства області В’ячеслав Сальніков, розрахунки за електроенергію в області здійснюються майже 100-відсотково, а от із сплатою за газ ситуація подекуди проблемна. Так, за його словами, з початку 2012 року (станом на 01.04.2012) всіма категоріями споживачів області використано природного газу на загальну суму 521,4 млн грн, рівень розрахунків становив 68,4%, в т.ч. теплопостачальними підприємствами спожито природного газу на загальну суму 203,3 млн грн, сплачено – 104,8 млн грн, рівень розрахунків становив 51,5 відсотків.

Безпосередньо населенням використано природного газу на суму 138,7 млн грн, розрахунки при цьому становлять 85,1%. Установами, які фінансуються з місцевих бюджетів, спожито газу на суму 50,6 млн грн, проплати склали 78,2%, з державного бюджету – на суму 29,4 млн грн, проплати – 80,3 відсотків.

Загальний борг за спожитий природний газ установ, які фінансуються з державного бюджету становить 15,9 млн грн, серед них найбільший борг мають установи, підпорядковані Міністерству оборони України – 10,9 млн гривень.

З початку 2012 року (станом на 17.04.2012) підприємствами теплоенергетики та котельнями промислових підприємств, які надають теплову енергію бюджетним установам та населенню спожито природного газу на суму 210,0 млн грн, сплачено 111,4 млн грн або 53,1 відсотків.

За результатами засідання, зокрема, надано доручення теплопостачальним підприємствам розробити графіки погашення заборгованості за природний газ, спожитий упродовж опалювального періоду з метою забезпечення до початку опалювального сезону 2012-2013 років 100–відсоткових розрахунків.

Також до кінця квітня керівники теплопостачальних підприємств повинні розробити плани-графіки з підготовки основного та допоміжного обладнання котелень, теплових пунктів, інженерних мереж до роботи в новому опалювальному періоді.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.