Підбито підсумки опалювального сезону, розпочато підготовку до нового
17 квітня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів засідання обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.
Відкриваючи засідання, Віктор Геращенко зазначив, що в цілому, централізоване опалення житлових приміщень в області завершилося, оскільки середньодобова температура повітря перевищує 8 градусів. За дорученням голови облдержадміністрації Володимира Хоменка триває опалення пологових будинків.
Віктор Геращенко подякував керівникам теплопостачальних організацій за належну підготовку опалювального сезону, вчасний його початок та безаварійне проходження.
Як повідомив в.о. начальника головного управління житлово-комунального господарства області В’ячеслав Сальніков, розрахунки за електроенергію в області здійснюються майже 100-відсотково, а от із сплатою за газ ситуація подекуди проблемна. Так, за його словами, з початку 2012 року (станом на 01.04.2012) всіма категоріями споживачів області використано природного газу на загальну суму 521,4 млн грн, рівень розрахунків становив 68,4%, в т.ч. теплопостачальними підприємствами спожито природного газу на загальну суму 203,3 млн грн, сплачено – 104,8 млн грн, рівень розрахунків становив 51,5 відсотків.
Безпосередньо населенням використано природного газу на суму 138,7 млн грн, розрахунки при цьому становлять 85,1%. Установами, які фінансуються з місцевих бюджетів, спожито газу на суму 50,6 млн грн, проплати склали 78,2%, з державного бюджету – на суму 29,4 млн грн, проплати – 80,3 відсотків.
Загальний борг за спожитий природний газ установ, які фінансуються з державного бюджету становить 15,9 млн грн, серед них найбільший борг мають установи, підпорядковані Міністерству оборони України – 10,9 млн гривень.
З початку 2012 року (станом на 17.04.2012) підприємствами теплоенергетики та котельнями промислових підприємств, які надають теплову енергію бюджетним установам та населенню спожито природного газу на суму 210,0 млн грн, сплачено 111,4 млн грн або 53,1 відсотків.
За результатами засідання, зокрема, надано доручення теплопостачальним підприємствам розробити графіки погашення заборгованості за природний газ, спожитий упродовж опалювального періоду з метою забезпечення до початку опалювального сезону 2012-2013 років 100–відсоткових розрахунків.
Також до кінця квітня керівники теплопостачальних підприємств повинні розробити плани-графіки з підготовки основного та допоміжного обладнання котелень, теплових пунктів, інженерних мереж до роботи в новому опалювальному періоді.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.