Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 23:14:52

Чернігівськими платниками до бюджету спрямовано майже 130 млн грн ПДВ

22.06.2016   07:34Агенцiя

Як повідомила начальник відділу адміністрування податку на додану вартість Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Вікторія Соломко, з початку року від чернігівських платників ПДВ до державного бюджету надійшло 129,8 млн. грн. податку.

Податківець звернула увагу суб’єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ на порядок відображення у податковій звітності з ПДВ операцій з надання іншим сільськогосподарським підприємствам послуг із використанням сільськогосподарської техніки за участю обслуговуючого персоналу.

Перелік послуг, які можуть надаватися суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ у межах діяльності у сфері сільського господарства, визначено у п.п. 209.17.14 та 209.17.15 п. 209.17 ст. 209 Податкового кодексу України, зокрема:
  - надання послуг у рослинництві, облаштування ландшафту (зокрема, надання послуг із використанням сільськогосподарської техніки за участю обслуговуючого персоналу);
  - надання послуг у тваринництві.

Застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з постачання послуг із використанням сільськогосподарської техніки за участю обслуговуючого персоналу можливе за умови, що такі послуги: надаються особою, зареєстрованою як суб’єкт спеціального режиму оподаткування ПДВ; пов’язані виключно із допоміжною діяльністю у рослинництві, облаштуванні ландшафту; надаються із використанням власної сільськогосподарської техніки (право власності належить безпосередньо сільськогосподарському підприємству, яке надає послуги), оскільки сільськогосподарських послуг виключено послуги, придбані у інших осіб.

При цьому сільськогосподарська техніка не може передаватися у фінансову оренду (лізинг).

«При дотриманні перерахованих вище умов обсяг постачання послуг, що надаються суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ іншим сільськогосподарським підприємствам, відображаються суб’єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ у податковій декларації з ПДВ із позначкою «0121»», - резюмувала Вікторія Соломко.

Додатково повідомляємо, що більш детально про це йдеться у листі ДФС України від 20.05.2016 р. №17612/7/99-99-15-03-02-17 „Щодо порядку застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ”, яким можна ознайомитися на офіційному веб - порталі відомства (sfs.gov.ua).

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини