Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 19:16:43

Чернігівська міськрада схвалила інвестиційну програму ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА"

26.05.2016   14:57

Чернігівська міська рада схвалила інвестиційну програму з транспортування та постачання теплової енергії ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» на 2016 рік. Відповідне рішення депутати міської ради підтримали під час засідання чергової сесії 26 травня.

Метою програми є покращення роботи системи централізованого  теплопостачання та ії ефективності, підвищення якості послуг теплопостачання і гарячого водопостачання. Крім того, йдеться про зменшення втрат у теплових мережах за рахунок їх заміни на попередньоізольовані труби та досягнення 100% обліку споживання теплової енергії в житлових будинках м. Чернігова.

Загальний обсяг фінансування, передбачений ТОВ ФІРМОЮ «ТЕХНОВА» у програмі, складаєпонад 13 млн грн, у тому числі за рахунок амортизаційних відрахувань майже 5 млн грн., виробничі інвестиції з прибутку – понад 8 млн грн.За ці кошти цього року планується провести реконструкцію теплової мережі загальною довжиною 0,5 км по  вул. 1-ої  Гвардійської  Армії та встановити прилади обліку теплової енергії у 362 житлових будинках.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив на важливості схвалення інвестиційних програм теплогенеруючих підприємств міста (ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» та ПАТ «Облтеплокомуненерго»). «Лічильники тепла у будинках мають стояти і це регулюють програми», - підкреслив він.

За словами генерального директора ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» Олени Таранік, затвердження інвестпрограмипідприємства міською радою є важливим кроком на шляху її реалізації. Крім того, інвестиційну програму підприємства ще має затвердити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.