Заробітна плата та її виплата в м.Чернігові на 1 квітня 2016 року. ДОВІДКА
У січні–березні 2016 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 74 тис. штатних працівників.
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника обласного центру порівняно з відповідним періодом 2015 року зросла на 26% й становила 3549 грн. Це у 2,6 раза більше законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати (1378 грн.) та майже на рівні середньообласного показника (3578 грн.).
Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові на 1 квітня 2016 року становила 14 млн.грн, з них більше половини боргу припадало на діючі (економічно активні) підприємства.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.