Платники Чернігівщини у квітні поповнили бюджет на 397 мільйонів гривень
У квітні 2016 року до зведеного бюджету Чернігівської області надійшло 397 млн.грн. податків і зборів, що контролюються ГУ ДФС області. Це на 40 відсотків або майже на 113 млн.грн. більше за відповідний період минулого року.
60 відсотків зібраних коштів залишаться у розпорядженні територіальних громад області. А це майже 240 млн.грн., які будуть направлені на виконання соціальних та бюджетних програм.
Завдяки заходам, що здійснювались органами ДФС області по контролю за правильністю та повнотою справляння податків і зборів, бюджетні призначення, затверджені сесіями місцевих рад, виконані на 149 відсотків. А місцеві громади додатково отримали 78 млн.грн. до запланованих.
Більшу частину надходжень до місцевих бюджетів області формує податок з доходів фізичних осіб – 60 відсотків або 145 млн.грн.. Ще 30 відсотків надходжень забезпечують податок на майно (43 млн.грн.) та єдиний податок на підприємницьку діяльність (29 млн.грн.). Сплата акцизного податку від продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива забезпечує 7 відсотків надходжень (майже 17 млн.грн.).
Завдяки злагодженій роботі органів ДФС області та платників податків відсоток добровільної сплати становить 97,8 від загальної суми.
За рахунок вжитих фіскальних заходів до бюджету мобілізовано 3,9 млн. гривень. Від погашення податкового боргу надійшло 4,7 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.