Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:48:34

ІМК побудує молочну ферму на 700 голів

22.04.2016   12:48

«Індустріальна молочна компанія» (ІМК) планує побудувати в Ріпкинському районі молочну ферму на 700 голів.

Будівництво буде завершено в 2018 році, а загальні інвестиції складуть близько 27 млн. ​​грн. Поголів'я завезуть з власного племінного господарства в Полтавській області: 300 голів у перший рік і 400 - у другій.

Крім того, планується модернізація молочно-товарної ферми в с. Тростянець.

«Ми проводимо реструктуризацію молочного бізнесу - скорочуємо поголів'я, але, в той же час, нарощуємо продуктивність ВРХ. Якщо на кінець 2015 року поголів'я ВРХ становило близько 5800 голів, то до кінця 2016 року близько 4600 ... При цьому надій на фуражну корову в минулому році був на рівні 5,5 т, а на 2016 рік очікується на рівні 5,6 т », - розповів генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса, додавши, що в цілому на програму реструктуризації молочного бізнесу буде виділено 100 млн грн.


Для довідки: ІМК - інтегрована сільськогосподарська компанія, в обробці у якій знаходиться 136,6 тис. Га землі. Також агрохолдинг має власні потужності зі зберігання зернових на 554 тис. Т. У травні 2011 р відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.