Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 00:20:00

Про роботу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області

06.04.2012   13:09Агенцiя

За 3 місяці 2012 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об’єктів до експлуатацію, видачі сертифікатів.

З початку 2012 року (станом на 01.04.2012 р.) у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”:

– видано 5 дозволів на виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва IV-V категорії складності;

– зареєстровано 133 декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності;

– повернуто на доопрацювання 10 декларації про початок виконання будівельних робіт;

– зареєстровано 257 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– повернуто на доопрацювання 4 повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорія складності;

– видано 2 сертифікати на об’єкти будівництва IV-V категорія складності,
відмовлено у видачі сертифікатів на будівництво 1 об’єкта;

– зареєстровано 192 декларації про готовність об’єктів до експлуатації;
– повернуто на доопрацювання 13 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації;

– зареєстровано 228 декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель, відмовлено у реєстрації декларацій на прийняття в експлуатацію 1 об’єкта.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, зокрема, за І кв. 2012 року проведено перевірок відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів: – 65 планових, 323 позапланових перевірки, за результатами яких видано 23 приписи, накладено 313 штрафів загальною сумою 294 897,00 гривень, стягнуто штрафів загальною сумою 95 315,00 гривень.

За І кв. 2012 року надійшло поштою 480 кореспонденцій, з них 52 звернення громадян, 8 звернень надійшло – на особистому прийомі.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області упродовж І кв. 2012 року проведено 16 перевірок за дотриманням суб’єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у житлово-комунальній сфері, з них 4 позапланових перевірки, 12 планових перевірок.

За результатами перевірок суб’єктам житлово-комунального господарства, в яких інспекцією були виявлені порушення чинного законодавства та нормативних вимог, надано 15 приписів, які виконуються суб”єктами господарювання.

Працівники інспекції проводили постійний моніторинг проходження опалювального сезону на території області.

Протягом І кварталу 2012 р. до Інспекції надійшло 88 кореспонденцій щодо неякісного надання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, серед яких 13 звернень громадян, 59 листи від організацій та підприємств, 16 доручень ДАБІ України.

Інспекція ДАБК Чернігів

 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини