Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 06:48:28

За 2011 рік вантажівки Чернігівщини перевезли 11,4 млн тонн вантажів

06.04.2012   12:44

Про роботу автотранспорту у 2011р. в органи державної статистики звітували 2747 юридичних осіб та їх відокремлені структурні підрозділи в області. У цих господарствах налічувалися 22826 одиниць автотранспорту, з яких 2527 (11,1%) – орендовані.

За рік загальна кількість автотранспорту області скоротилася на 0,1%.
Вантажні автомобілі становили найбільшу частку (48,3%) у структурі транспортних засобів, пасажирські легкові – 23,7%, спеціальні – 19,5%. Решта – це пасажирські автобуси (8,5%).
У 2011р. вантажний автотранспорт області перевіз 11,4 млн.т вантажів, у т.ч. 64,7 тис.т (0,6%) – у міжнародному сполученні. Вантажооборот виконано в обсязі 410,9 млн.ткм, у т.ч. в міжнародному сполученні 103,3 млн.ткм (25,1% загального обсягу). У порівнянні з 2010р. обсяг вантажних перевезень зріс на 6,7%, вантажообороту – на 23,7%. У міжнародному сполученні ці обсяги збільшилися, відповідно, в 1,8 та 1,7 раза.
Перевезення здійснювалися, в основному, для власних потреб підприємств, комерційні перевезення склали лише 5,6% загального обсягу.
Упродовж року дещо покращилися техніко-експлуатаційні показники роботи вантажного автотранспорту. Коефіцієнт використання пробігу зріс на 2,2 в.п. Середня відстань перевезення однієї тонни вантажу збільшилася на 15,8%.
Вантажні автомобілі працювали переважно на дизельному паливі та бензині. Ними використано 77,5% загальної кількості дизпалива, витраченого автотранспортом області, та 44,0% бензину.
 

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини