Мобілізація коштів до бюджету із тіньового сектору економіки
З метою активізації протидії злочинності у сфері оподаткування, мобілізації коштів до бюджету із тіньового сектору економіки працівниками головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові ДПС щоденно вживаються дієві оперативні заходи, спрямовані на руйнування злочинних схем ухилення від сплати податків встановлення фактів незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.
При проведенні заходів, щодо виявлення фактів незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей, було встановлено незаконну продаж DVD та СD дисків на території “Центрального ринку” міста.
У ході огляду торгівельного місця виявлено диски у кількості понад 1000 штук упаковки яких не були обклеєні контрольними марками, на загальну суму більш ніж 31 тисячу грн., які були вилученні.
За результатами перевірки складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 51-2 КУпАП.
Усього з початку року співробітниками податкової міліції з незаконного обігу було вилучено майже 6000 дисків упаковки яких не були обклеєні контрольними марками на суму понад 180 тисяч грн. Тривають подальші заходи по встановленню правопорушень.
Сергій Бойко, перший заступник начальника, начальник ГВПМ ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.