Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 11:09:31

Працівникам 46 підприємств області не виплатили заробленого

25.02.2016   13:51Агенцiя

Детально становище кожного з підприємств розглянули на засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, який керував роботою комісії, попри виплату тільки в лютому понад півтора мільйона гривень заборгованого, позитивної динаміки в скороченні боргів не відчувається. Особливе занепокоєння викликає ситуація на підприємствах, щодо яких застосовують процедури відновлення платоспроможності або визнання банкрутом. Там сконцентровано більше третини загальної суми боргу, яка складає 20,8 мільйона гривень.

Найбільше з таких підприємств заборгували своїм працівникам ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» (2,8 млн грн), державне підприємство «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» (2 млн грн), ПАТ «Облтеплокомуненерго» (1,4 млн грн), ПАТ «Чернігівбуд» та його структурні підрозділи (1,5 млн грн).

Із тих , що працюють, найбільший борг має ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» — 3,5 мільйона гривень.

Як позитив на засіданні комісії було відзначено, що розрахувалися зі своїми працівниками усі бюджетні установи (за винятком залізничної лікарні) та сільськогосподарські підприємства. Крім того, боргів із зарплати не мають у п’ятнадцяти районах Чернігівщини.

В області щотижня здійснюється моніторинг стану виплати заробітної плати та постійно триває робота із зменшення заборгованості.

Останні новини Чернігівщини

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.