Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 23:43:31

Питання забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії обговорили на селекторній нараді

02.03.2012   18:54

2 березня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко взяв участь у селекторній нараді, яку провів міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

До селекторної зали Укртелекому були запрошені заступники міських голів, керівники структурних підрозділів ОДА, керівники газо- теплопостачальних підприємств області.

На нараді розглянули ситуацію, що склалася в Україні з розрахунків за енергоносії.

Відкриваючи нараду, Юрій Бойко зазначив, що ситуація, яка склалася в 2012 році з розрахунків за енергоносії є критичною. За його словами, НАК «Нафтогаз» за два місяці поточного року відпустив газу на 13 млрд.грн., а отримав тільки 3 млрд.грн. Заборгованість за електричну енергію по всім категорія споживачів складає 1,5 млрд. грн. Середній рівень розрахунків про Україні становить 23%. Тому, НАК «Нафтогаз» не має можливості розрахуватися за російський газ та українське вугілля.

«Наше завдання сьогодні - розібратися в цій ситуації, що склалася та забезпечити повний розрахунок за енергоносії», - наголосив міністр енергетики та вугільної промисловості.

Під час селекторної наради було заслухано інформацію Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Луганської областей, АР Крим і міст Києва, Севастополя. Усі вони мають найнижчий рівень розрахунків і найбільшу заборгованість за теплову та електричну енергії.

По завершенню селекторної наради, Станіслав Прокопенко провів робочу нараду з керівниками газо- теплопостачальних підприємств області та керівниками структурних підрозділів ОДА, під час якої зазначив, що рівень розрахунків за спожиті енергоносії в регіоні складає 48%. За його словами, проблемні питання, які були з бюджетними організаціями та казначейством вже вирішені, тому, з березня розрахунки мають складати не менше 100%.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини