Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 20:08:04

У Чернігові розпочалися шкільні базари

01.08.2015   12:07

Шкільні базари відкриються в Чернігові 1 серпня, де продаватимуть шкільну форму, портфелі, рюкзаки і канцелярське приладдя.

 Про це  говориться в інформації «Дільниці з контролю за благоустроєм міста».

А сьогодні в останній день липня представники підприємців, управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради  та «Дільниці з контролю за благоустроєм міста» розмітили місця наметів, які стануть для торгівлі уперше.

Цього року  торгові місця продовжили ближче до головпоштамту.

За словами  начальника управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради Олени Шевчук,  на шкільних базарах будуть представлені всі основні товари для учнів.

За словами  начальника комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Артема Стаха, тут торгуватимуть тільки  45 днів і тільки ті підприємці, які завчасно подали заявки до комісії міської ради і одержали дозволи.

Він додав, що шкільні базари працюватимуть  біля головпоштамту, «Дитячого світу», магазину «Евротоп»,  «Мега-центру» та кінотеатру  «Перемога» на початку вулиці Рокоссовського.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.