Чи буде у Чернігова громадський бюджет?
Проект положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові схвалено сьогодні на черговому засіданні робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського (партисипаторного) бюджету в місті Чернігові.

Заступник начальника фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко презентувала основні засади запровадження громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові та результати навчального візиту представників влади і громадськості до Республіки Польща 13-17 липня 2015 року в рамках проекту "Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення належного партнерства з органами влади".
Заступник міського голови – начальник фінансового управління Віктор Бистров зауважив, що фінансових можливостей для втілення проектів громадян буде достатньо. Він також окреслив основні етапи втілення громадського бюджету. Зокрема, прийнято рішення про початок інформаційної компанії щодо бюджету участі вже у серпні цього року. Гасло кампанії – "Бюджет участі – реалізуй свою ідею!".
Міський голова Олександр Соколов, який узяв участь у засіданні робочої групи, висловив сподівання, що ідея громадського бюджету матиме підтримку серед депутатів міськради наступного скликання (саме вони прийматимуть бюджет 2016 року). "Всі мають розуміти, що це не одноразова акція. І це потрібно не одній людині, а всій громаді, або жителям окремого мікрорайону", - наголосив керівник обласного центру.
Проект положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові рекомендовано для розгляду на засіданні виконавчого комітету та сесії міської ради
Як повідомлялося, проект "Партисипаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення справжнього партнерства із органами влади" реалізується цього року Польсько-українською фундацією співпраці ПАУСІ у Чернігові, Черкасах і Полтаві.
Довідка: Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ була заснована у 2005 році. Вона є правонаступником Польсько-американсько-української ініціативи про співпрацю, що спрямовувала свою діяльність на передачу Україні успішного досвіду Польщі у процесі переходу до ринкової економіки та розбудови демократичного громадянського суспільства.
На сьогодні місією фундації є розвиток спроможності України інтегруватися до європейських та євроатлантичних структур через запровадження європейського, у тому числі і польського досвіду, в Україні.
За інформацією фінансового управління міськради
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.