Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 18:59:48

Ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів у 2014 році. ДОВІДКА

24.06.2015   07:40Агенцiя

У 2014 р. підприємствами та організаціями Чернігівщини використано на виробничо-експлуатаційні та комунально-побутові потреби 1268 тис.т паливно-енергетичних ресурсів в умовному обчисленні, зокрема котельно-пічного палива – 831 тис.т, теплоенергії – 1019 тис.Гкал та електроенергії – 806 млн.кВт∙год. Проти 2013 р. споживання паливно-енергетичних ресурсів зменшилося на 9%.

У структурі використаних енергетичних ресурсів майже дві третини формувало котельно-пічне паливо, 21% – електроенергія та 14% – теплоенергія.

Найбільшими споживачами паливно-енергетичних ресурсів залишаються підприємства промисловості. Ними було використано 88% котельно-пічного палива, 44% теплоенергії та 62% електроенергії.

Провідною в структурі промисловості за споживанням енергоносіїв залишається переробна промисловість.

Найбільше паливно-енергетичних ресурсів було спожито підприємствами та організаціями міст Чернігів, Ніжин, Прилуки, Варвинського, Корюківського та Прилуцького районів. Їх частка в загальному споживанні становила 83%.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини